App Store Google Play

Поряд з Мост-сіті виросте ще один торгівельний центр?

17.03.2009 13:37
Мешканці будинку по вул. Якова Самарського, 5 перебувають в постійному страху за своє життя. У їхньому триповерховому будинку, в самому центрі міста (вул. Якова Самарського знаходиться паралельно вул. Гопнер недалеко від в'їзду на міст) з'явилися сторонні особи у формі невідомої охоронної фірми. Дійшло навіть до нападів.

Почалося все з того, що у вказаному будинку, який, до речі, є пам'ятником архітектури, почали активно скуповувати квартири. У викуплених приміщеннях зразу ж почалася реконструкція, під час якої була порушена каналізаційна система декількох сусідніх квартир і зламані вхідні двері в під'їзд.

Щоб захиститися від сторонніх осіб, які почали періодично з'являтись біля під'їзду, мешканці будинку поставили нові двері. Намагаючись проникнути в під'їзд, невідомі особи вчинили напад на людей із застосуванням фізичної сили, але після виклику міліції акуратно зникли. За словами мешканців будинку, після цього випадку невідомі люди у формі охорони підібрали до дверей ключ і все одно заходять в їх дім.

Цікаво, що табличка, яка повідомляє, що даний будинок є пам'яткою архітектури, що висіла на стіні будинку, під час реконструкції викуплених квартир зникла. Але ж від цього будинок не перестав вважатися архітектурною цінністю!

З своєю проблемою мешканці будинку №5 по вул. Якова Самарського звернулися в громадську приймальню ГРАДу. «Після ознайомлення з ситуацією, у мене виникла підозра що йде підготовка до насильницького виселення людей, - говорить координатор ГРАДу і голова Форуму порятунку Дніпропетровська Любов Каптєла, - схоже, що хочуть залякати людей, а потім скуповувати у них квартири за безцінь. Далі може послідувати демонтаж пам'ятника архітектури, а на його місці буде зведений черговий безликий торговий центр».

«Якщо раніше ГРАДу і Форуму порятунку Дніпропетровська доводилося в основному захищати прибудинкові території і будинки, то починаючи з цієї адреси нам доведеться допомагати людям в захисті їх життя», - говорить Любов Каптєла.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...