App Store Google Play

Поряд з Мост-сіті виросте ще один торгівельний центр?

17.03.2009 13:37
Мешканці будинку по вул. Якова Самарського, 5 перебувають в постійному страху за своє життя. У їхньому триповерховому будинку, в самому центрі міста (вул. Якова Самарського знаходиться паралельно вул. Гопнер недалеко від в'їзду на міст) з'явилися сторонні особи у формі невідомої охоронної фірми. Дійшло навіть до нападів.

Почалося все з того, що у вказаному будинку, який, до речі, є пам'ятником архітектури, почали активно скуповувати квартири. У викуплених приміщеннях зразу ж почалася реконструкція, під час якої була порушена каналізаційна система декількох сусідніх квартир і зламані вхідні двері в під'їзд.

Щоб захиститися від сторонніх осіб, які почали періодично з'являтись біля під'їзду, мешканці будинку поставили нові двері. Намагаючись проникнути в під'їзд, невідомі особи вчинили напад на людей із застосуванням фізичної сили, але після виклику міліції акуратно зникли. За словами мешканців будинку, після цього випадку невідомі люди у формі охорони підібрали до дверей ключ і все одно заходять в їх дім.

Цікаво, що табличка, яка повідомляє, що даний будинок є пам'яткою архітектури, що висіла на стіні будинку, під час реконструкції викуплених квартир зникла. Але ж від цього будинок не перестав вважатися архітектурною цінністю!

З своєю проблемою мешканці будинку №5 по вул. Якова Самарського звернулися в громадську приймальню ГРАДу. «Після ознайомлення з ситуацією, у мене виникла підозра що йде підготовка до насильницького виселення людей, - говорить координатор ГРАДу і голова Форуму порятунку Дніпропетровська Любов Каптєла, - схоже, що хочуть залякати людей, а потім скуповувати у них квартири за безцінь. Далі може послідувати демонтаж пам'ятника архітектури, а на його місці буде зведений черговий безликий торговий центр».

«Якщо раніше ГРАДу і Форуму порятунку Дніпропетровська доводилося в основному захищати прибудинкові території і будинки, то починаючи з цієї адреси нам доведеться допомагати людям в захисті їх життя», - говорить Любов Каптєла.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Сьогодні хочу відкрити про себе декілька страшних таємниць. Я – з тих, хто замовляє каву українською, не купляє на касі пластикові пакети, підтримує Січеславську, а ще я - віруюча людина.Я завжд...
Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...