App Store Google Play

Укрзалізниця – за монетизацію пільг

14.03.2009 12:53

Під час кризи одним з найважливіших завдань діючої влади є максимальне збереження досягнутих раніше соціальних стандартів, зокрема гарантування пільг для найменш захищених верств суспільства. Важливим елементом системи дотування населення є бюджетні і відомчі компенсації транспортним компаніям, які забезпечують пільговий проїзд окремим категоріям громадян на залізничному і автомобільному транспорті. Втім, низький рівень бюджетної дисципліни і відсутність єдиного джерела надання компенсацій призводить до того, що транспортники отримують лише трохи більше 30% від реальної заборгованості. А це сотні мільйонів гривень збитків по всій Україні. І якщо в докризовий час транспортники мирилися з цими проблемами, то зараз зміна системи надання пільг стає питанням виживання транспортних систем. Саме тому перевізники наполягають на введенні альтернативних систем надання пільг. І якщо, скажімо, «Укрзалізниця» продовжує виконувати свої соціальні зобов'язання і перевозити мільйони пільговиків, то автоперевізники, вже не в змозі нести цей соціальний тягар і готові до рішучих кроків, аж до страйку.

Проте, для запобігання соціальним протестам будь-які зміни системи соціальної підтримки в Україні повинні враховувати громадську думку і супроводжуватися активною роз'яснювальною компанією. Зокрема, результати дослідження ставлення пільгових категорій громадян до системи монетизації транспортних пільг, проведеного Консорціумом «Менеджмент Консалтинг Групп», свідчать, що рівень поінформованості населення не тільки про альтернативні системи забезпечення пільг, але і про діючу систему є дуже низьким, а соціальна відповідальність в питаннях отримання пільг - мінімальна. «Людей мало цікавлять проблеми ефективності системи отримання пільг для держави та конкретних перевізників в умовах відсутності компенсаційних виплат та економічної кризи», - відзначає керівник аналітичної групи Консорціуму «МКГ» Дмитро Підтуркін. Саме тому на сьогодні 65% пільговиків влаштовує діюча система і лише 7,4% опитаних відчувають незручності при отриманні пільг.

Населення підтримає зміну системи надання пільг за умови забезпечення державою зручності їх оформлення та гарантування отримання в майбутньому. До такого висновку дійшли соціологи Консорціуму «Менеджмент Консалтинг Групп», дослідивши ставлення населення України до системи монетаризації транспортних пільг.

В опитуванні взяли участь 1408 респондентів, які мають пільги на проїзд залізничним транспортом. Загалом було опитано 2139 респондентів, 731 з них - не входили до цільової аудиторії, оскільки не мали пільг. Переважна кількість опитаних - 88,3% - пенсіонери, деякі з них входили також і до інших пільгових категорій. Крім пенсіонерів за віком, було опитано 16,5% - дітей війни, 14,5% - учасників ВВВ, 10,8% - інвалідів ВВВ.

Серед альтернативних систем отримання пільг найбільш прийнятною є монетарна система - можливість замість безкоштовного проїзду отримати «живі» гроші. Прихильників цієї системи приваблює можливість використання коштів на проїзд на інші цілі. Ця перевага є особливо значущою, якщо взяти до уваги той факт, що велика кількість пільговиків (особливо похилого віку) мало подорожують і, відповідно, не мають нагоди скористатися своїми пільгами, проте відчували б їх наявність, якби отримували додаткові кошти до пенсії. І навпаки, для людей, що часто подорожують, більш прийнятною є діюча система надання пільг. «Прихильниками існуючої системи переважно є люди, що звикли до активного способу життя, більшість з яких ще не досягли пенсійного віку Зокрема, це ветерани праці, учасники бойових дій, дружини військовослужбовців», - зазначив керівник соціологічної групи Консорціуму «МКГ» Дмитро Громаков.

Що стосується недоліків цієї системи, то більшість респондентів невпевнені у здатності держави забезпечити інфляційну індексацію та регулярність виплат, а також що сума компенсаційних виплат буде достатньою, щоб покрити реальні затрати. Отже, основною умовою сприйняття населенням будь-яких нововведень стосовно системи надання пільг є забезпечення державою зручності їх оформлення на існуючому рівні та гарантування отримання в майбутньому.

Укрзалізниця

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...