App Store Google Play

Дніпропетровські жінки тепер можуть замовити чоловічий супровід

14.03.2009 10:56

Під час кризи виживає сильніший. У Дніпропетровську відкрилась контора, що надає послуги чоловічого ескорту. Винахідливі кавалери проводжають самотніх жінок темними вулицями за встановлену таксу. Поєднуючи приємне з корисним, за свої послуги беруть небагато. Безпечну доставку - гарантують.

Ідея заробітку на представницях слабкої статі прийшла в голову студентам одного з дніпропетровських вишів. Потрапивши під хвилю скорочень, молоді люди залишилися без роботи й вирішили створити власний бізнес.

Віталій, працівник чоловічого ескорту, розповів, що ідея виникла під час одних посиденьок з товаришами за пивом. Друг один розповів історію, як знайома постраждала ввечері: у неї украли сумку із грішми. І після цього хтось запропонував: а давайте проводжати дівчин за гроші!

Дали оголошення на міських сайтах. Дзвінки посипалися відразу. Спочатку телефонували з цікавості. Але незабаром з'явились і реальні клієнтки. Наталія працює на околиці міста. До зупинки громадського транспорту їй доводиться щовечора ходити сквером, у якому не світить жоден ліхтар. Наталя, за її власним висловлюванням, стала користуватися послугою не від гарного життя, адже працює вона до шостої-сьомої години вечора, а йти додому потрібно через парк.

Наталя - не єдина постійна клієнтка. Дівчата порахували: затримавшись на роботі, вигідніше замовляти чоловіка, аніж таксі. Передусім - економія, а також - приємне спілкування.

Інша користувачка послугою, Яна зауважує, що насамперед керувалася цікавістю, замовляючи цю послугу, але викликаний парубок викликав довіру, і вона задоволена тим, що скористалася ескортом.

Вартість такої послуги залежить від часу, який затрачають на клієнтку, та відстані до кінцевого пункту призначення. Мінімальна такса - п'ятнадцять гривень. Максимум - п'ятдесят - якщо треба проводжати дівчину в передмістя. Та є випадки, коли представники чоловічого ескорту взагалі грошей не беруть. Той самий Віталій, який стояв біля витоків ідеї, зізнався, що іноді , якщо дівчина його зацікавить, він не бере гроші, замість цього задовольняється телефоном клієнтки.

Дніпропетровські правоохоронці коментувати діяльність таких організацій відмовляються. Мовляв, кожен під час кризи виживає, як може.

НК

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...