App Store Google Play

Дніпропетровські жінки тепер можуть замовити чоловічий супровід

14.03.2009 10:56

Під час кризи виживає сильніший. У Дніпропетровську відкрилась контора, що надає послуги чоловічого ескорту. Винахідливі кавалери проводжають самотніх жінок темними вулицями за встановлену таксу. Поєднуючи приємне з корисним, за свої послуги беруть небагато. Безпечну доставку - гарантують.

Ідея заробітку на представницях слабкої статі прийшла в голову студентам одного з дніпропетровських вишів. Потрапивши під хвилю скорочень, молоді люди залишилися без роботи й вирішили створити власний бізнес.

Віталій, працівник чоловічого ескорту, розповів, що ідея виникла під час одних посиденьок з товаришами за пивом. Друг один розповів історію, як знайома постраждала ввечері: у неї украли сумку із грішми. І після цього хтось запропонував: а давайте проводжати дівчин за гроші!

Дали оголошення на міських сайтах. Дзвінки посипалися відразу. Спочатку телефонували з цікавості. Але незабаром з'явились і реальні клієнтки. Наталія працює на околиці міста. До зупинки громадського транспорту їй доводиться щовечора ходити сквером, у якому не світить жоден ліхтар. Наталя, за її власним висловлюванням, стала користуватися послугою не від гарного життя, адже працює вона до шостої-сьомої години вечора, а йти додому потрібно через парк.

Наталя - не єдина постійна клієнтка. Дівчата порахували: затримавшись на роботі, вигідніше замовляти чоловіка, аніж таксі. Передусім - економія, а також - приємне спілкування.

Інша користувачка послугою, Яна зауважує, що насамперед керувалася цікавістю, замовляючи цю послугу, але викликаний парубок викликав довіру, і вона задоволена тим, що скористалася ескортом.

Вартість такої послуги залежить від часу, який затрачають на клієнтку, та відстані до кінцевого пункту призначення. Мінімальна такса - п'ятнадцять гривень. Максимум - п'ятдесят - якщо треба проводжати дівчину в передмістя. Та є випадки, коли представники чоловічого ескорту взагалі грошей не беруть. Той самий Віталій, який стояв біля витоків ідеї, зізнався, що іноді , якщо дівчина його зацікавить, він не бере гроші, замість цього задовольняється телефоном клієнтки.

Дніпропетровські правоохоронці коментувати діяльність таких організацій відмовляються. Мовляв, кожен під час кризи виживає, як може.

НК

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...