App Store Google Play

Чергове хамство губернатора ганьбить державну владу

13.03.2009 16:56
Після двох невдалих спроб, вчора, 12 березня, таки відбулась довгоочікувана зустріч представників громадськості та ДОДТРК з губернатором Дніпропетровщини Віктором Бондарем.

Голова облдержадміністрації привселюдно підтвердив той факт що його особисті звернення до правоохоронних структур з вимогою провести всебічну перевірку фінансово-економічної діяльності Дніпропетровського державного каналу були зроблені вже після заяви гендиректора ДОДТРК про утиски ним свободи слова. Фактично пан Бондар і не приховував, що віддана ним команда силовикам на «розрив» Дніпропетровського державного і його керівництва напряму пов'язана з критикою губернатора.

Громадські організації запропонували голові ОДА алгоритм врегулювання конфлікту і зняття напруги між ОДА та журналістським колективом телеканалу з метою збереження обличчя органів державної влади і нормалізації роботи журналістів.

Втім губернатор в категоричній формі відмовився обговорювати питання про відкликання позапланових перевірок, що паралізувало роботу телеканалу.
Віктор Бондар під час спілкування поводив себе зверхньо і просто по-хамськи, привітавшись із своїми співрозмовниками «Привет, обиженные». «Безвідповідальність і беззаконня стали фірмовим стилем губернатора Бондаря, який своєю поведінкою ганьбить органи державної влади України в Дніпропетровській області», - прокоментував зустріч координатор ГРАДу Андрій Денисенко.

Нагадаємо, що перші дві спроби представників громадськості зустрітись з Віктором Бондарем закінчились нічим: губернатор Дніпропетровщини ніби ховався від діалогу, посилаючись на своє перебування у Києві. При цьому, про перенесення зустрічі голови громадських організацій дізнавались вже у приміщенні облдержадміністрації - про несподівані київські наради передчасно, що було б логічно з огляду на елементарну ввічливість, їх ніхто не попереджував.

Сьогодні ж у прес-центрі ІА "Інтерфакс" відбулась прес-конференція за участі кооридинатора ГРАДу Андрія Денисенка, гендиректора ДОДТРК Вікторії Шилової та голови ГО "Земля і воля" Костянтина Писаревського на тему тиску на свободу слова у Дніпропетровській області з боку губернатора регіону Віктора Бондаря.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...