App Store Google Play

З чотирьох українських мільярдерів троє- дніпропетровці

12.03.2009 14:16

Засновник компанії Microsoft Білл Гейтс знову на чолі списку найбагатших людей планети, який щороку складає журнал Forbes. За підрахунками Forbes, капітал Гейтса цього року склав 40 мільярдів доларів, що на 18 мільярдів менше, ніж результат, зафіксований роком раніше.

На друге місце в списку спустився №1 минулого року - американський фінансист Воррен Баффет, чий доробок зменшився на 25 мільярдів доларів і склав за підсумками року 37 мільярдів. Замикає трійку найбагатших людей планети мексиканський медіамагнат Карлос Слім із 35 мільярдами доларів.

Більше за все мільярдерів, як випливає із списку Forbes, було зареєстровано в Нью-Йорку - 55 чоловік. Торік, нагадує Лента.ру, перше місце за цим показником дісталося Москві, де тоді жили 74 мільярдери - тепер залишилося 27.

Найбільш "рейтинговий" мільярдер в Україні - Віктор Пінчук. 2,6 мільярда ставлять його на 246 сходинку (торік було 5 млрд. і 203-е місце). У Рината Ахметова, за даними американського журналу, від торішніх 7,3 млрд. залишилося 1,8 (397-е місце), у Ігоря Коломойського від 4,2 - 1,2, у Геннадія Боголюбова від 4,0 - 1,1 мільярдів доларів (місця в шостій і сьомій сотні).

Генадій Боголюов народився у 1962 році в місті Дніпродзержинську Дніпропетровської області, разом  з Ігорем Коломойським є засновником найбільшого в Україні за розмірами активів ПриватБанку, володіє 48,861% акцій. Президент єврейської общини Дніпропетровська.

Ігор Коломойський народився у Дніпропетровську в 1963 році. Володіє 49,018% акцій ПриватБанку, Президент ФК "Дніпро", голова Об'єднаної єврейської общини України.

Віктор Пінчук хоча й народився у Києві (у 1960 році), проте його дитинство, юність та перші кроки в бізнесі пройшли у Дніпропетровську. Засновник ФПГ "Інтерпайп", зять колишнього Президента України Леоніда Кучми. Найбільший український меценат - фонд "Victor Pinchuk Foundation" жертвує величезні суми на благодійність, підтримку молодих талантів тощо. Власник галереї "PіnchukArtCentre"  в Києві.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...