App Store Google Play

Майже 34 тисячі дніпропетровців хочуть стати студентами

07.03.2009 18:04

Завершився термін реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2009 року. Станом на 6 березня зареєстровано 443 тисяч 931 учасників тестування, повідомляє Інформаційний центр незалежного оцінювання.

Найбільше охочих стати студентами виявилось у східних областях України - Донецькій (36 тис. 646) , Дніпропетровській (33 тис. 673) та Харківській (27 тис. 898 учасників). Найменше бажаючих пройти зовнішнє оцінювання зафіксовано в Чернівецькій (6 тис. 698) та Кіровоградській (9 тис. 376) областях. В Києві виявили бажання стати студентами цього року 24 тисячі 834 особи.

Найпопулярнішими предметами, окрім загальнообов'язкової української мови та літератури, стали математика та історія України, які обрали відповідно 56,3% та 41,7% від зареєстрованих. Найменше бажаючих оцінити свої знання виявилося з іспанської та французької мов - 214 та 1022 випускники.

На Дніпропетровщині знання з історії України демонструватимуть 12 тисяч 124 майбутніх абітурієнти, математику обрали 22 тисячі 953 зареєстрованих, фізику - 3292, хімію - 2770, біологію - 8206, географію - 3350 учасників. Щодо іноземних мов, то найпопулярнішою у дніпропетровців є англійська - тест на її знання складатимуть 5272 абітурієнти, слідом зі значним відривом йдуть німецька - 177 зареєстрованих, французська - 124 та іспанська - лише 13 бажаючих.

Наразі майбутні абітурієнти вже не можуть вносити корективи до своїх даних, зокрема змінювати предмети або мову проходження тестування. Для кожного зареєстрованого учасника зовнішнього оцінювання буде створено персональну сторінку на сайті УЦОЯО, куди будуть внесені дані про обрані предмети, мову, пункти реєстрації, на яких чекатимуть на учасника тощо. Кожен четвертий зареєстрований вже активував свою персональну сторінку на сайті.

Запрошення на тестування будуть надіслані учасникам звичайною поштою, а також до індивідуальних електронних скриньок на сайті УЦОЯО, не пізніше, ніж 21 квітня. Отримані електронною поштою запрошення учасники зможуть роздрукувати та пред'явити у пунктах тестування, мережу яких УЦОЯО має створити до 15 березня.

Нагадаємо, що цього року проходження зовнішнього оцінювання є обов'язковою умовою для тих, хто хоче стати студентами вищих навчальних закладів, а його результати будуть зараховуватися як підсумкова державна атестація для випускників шкіл. Кожен з учасників оцінювання міг обрати п'ять з восьми предметів та одну з семи мов, якими він може отримати тестові завдання. Саме тестування цього року відбудеться в період з 6 травня по 5 червня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...