App Store Google Play

Яценюк знайшов крайнього у Дніпропетровську

06.03.2009 16:31

Народний депутат від НУНС, Арсеній Яценюк вважає, що тільки Генеральна прокуратура і суд повинні давати оцінку законності дій СБУ і НАК "Нафтогаз України". Про це він заявив в ефірі 5 каналу.

Депутат відзначив, що протистояння СБУ і народних депутатів в офісі НАК «Нафтогаз України» освітлювалося багатьма іноземними ЗМІ і стало ще однією подією, яка дискредитує Україну на міжнародній арені.

"Боротьба на газовому ринку - це боротьба за гроші, боротьба за владу, боротьба зі всіма, але боротьба проти українців", - сказав Яценюк.

Він також відзначив, що сьогодні на газовому ринку України замість колишнього посередника (компанії "РосУкрЕнерго" - ред.) з'явився новий - російський "Газпром".

Крім того, депутат повідомив, що під час поїздки в Івано-Франківську область він дізнався, що "є ще одна компанія, яка продає газ на території України". "Якась компанія "Тандем", яка зареєстрована, здається, в Дніпропетровській області", - сказав він.

Також Яценюк відзначив, що в такій ситуацій стає зрозумілим, чому запропонований ним законопроект про державну монополію на ринку газу "вже валяється другий місяць в парламенті, і він фактично «гальмується» тими фракціями, які так щиро виражали свою позицію щодо усунення посередників".

Він також підкреслив, що сьогодні країна використовує газ з тих 11 млрд. кубометрів, "навколо яких йде боротьба", а російський газ використовується мало. У зв'язку з цим Яценюк припустив, що перед Україною "через два місяці" виникне серйозна проблема - як своєчасно платити за російський газ (коли зросте його споживання).

Нагадаємо, 2 березня слідче управління СБУ порушило кримінальну справу за фактом заволодіння чужим майном, а саме - більш ніж 6 млрд. кубометрів природного газу на суму 7 млрд. 500 млн. грн. шляхом зловживання службовими особами НАК «Нафтогаз України» своїм службовим положенням.

За матеріалами УНІАН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...