App Store Google Play

Яценюк знайшов крайнього у Дніпропетровську

06.03.2009 16:31

Народний депутат від НУНС, Арсеній Яценюк вважає, що тільки Генеральна прокуратура і суд повинні давати оцінку законності дій СБУ і НАК "Нафтогаз України". Про це він заявив в ефірі 5 каналу.

Депутат відзначив, що протистояння СБУ і народних депутатів в офісі НАК «Нафтогаз України» освітлювалося багатьма іноземними ЗМІ і стало ще однією подією, яка дискредитує Україну на міжнародній арені.

"Боротьба на газовому ринку - це боротьба за гроші, боротьба за владу, боротьба зі всіма, але боротьба проти українців", - сказав Яценюк.

Він також відзначив, що сьогодні на газовому ринку України замість колишнього посередника (компанії "РосУкрЕнерго" - ред.) з'явився новий - російський "Газпром".

Крім того, депутат повідомив, що під час поїздки в Івано-Франківську область він дізнався, що "є ще одна компанія, яка продає газ на території України". "Якась компанія "Тандем", яка зареєстрована, здається, в Дніпропетровській області", - сказав він.

Також Яценюк відзначив, що в такій ситуацій стає зрозумілим, чому запропонований ним законопроект про державну монополію на ринку газу "вже валяється другий місяць в парламенті, і він фактично «гальмується» тими фракціями, які так щиро виражали свою позицію щодо усунення посередників".

Він також підкреслив, що сьогодні країна використовує газ з тих 11 млрд. кубометрів, "навколо яких йде боротьба", а російський газ використовується мало. У зв'язку з цим Яценюк припустив, що перед Україною "через два місяці" виникне серйозна проблема - як своєчасно платити за російський газ (коли зросте його споживання).

Нагадаємо, 2 березня слідче управління СБУ порушило кримінальну справу за фактом заволодіння чужим майном, а саме - більш ніж 6 млрд. кубометрів природного газу на суму 7 млрд. 500 млн. грн. шляхом зловживання службовими особами НАК «Нафтогаз України» своїм службовим положенням.

За матеріалами УНІАН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...