App Store Google Play

Послідовники боксера-людожера обікрали магазин

06.03.2009 17:05

У Полтавській області міліція затримала два мікроавтобуси з хлопцями, які їхали на «кулачні бої». Про це повідомляють з Центру громадських зв`язків ГУ МВС України в Полтавській області.

За їх даними, в результаті операції «Перехоплення» були затримані два мікроавтобуси з дніпропетровськими номерними знаками.

«30 молодих людей, у віці від 16 до 22 років, приїхали на Полтавщину на так звані «неофіційні кулачні бої». Наручні спортивні битки та еластичні бинти - це те, що в них вилучили міліціонери під час особистого огляду. Таке «екіпірування» мало слугувати в поєдинках «тридцять на тридцять стінкою». Це коли натовп у тридцяти осіб наступає на суперників і «молотить» один одного кулаками, не застосовуючи зброї, у кого залишається більшість, ті й виграли», - пояснили в прес-службі.

Про те, що на території області перебуває така «банда», міліціонери дізналися від директора супермаркету «Полагросервіс», що в селищі Новосанжари, куди цей натовп зайшов, щоб підкріпитися і забрали продуктів на 300 грн. «Вони залетіли натовпом, - сказав касир магазину, - ми з колегою почали на них кричати, але вони нам сказали, щоб мовчали. Взяли те, що було  біля каси і з полиць трохи узяли. Коли охоронець вискочив, то й духу від них не залишилося...». Та й те: чи міг один охоронець протистояти натовпу дебелих молодиків?

Через 30 хвилин працівники ДАІ затримали «гостей» на в`їзді до Полтави. У міліції зазначають, що всі затримані - жителі Дніпропетровська, учасники бійцівського клубу «Тайсон», що спеціалізується на тайському боксі. «У поясненнях написали, що їхали в Полтаву, щоб проїхатися гоголівськими місцями», - зазначають у міліції.

Гастролерів передали дніпропетровським міліціонерам. Складено адміністративний протокол за фактом дрібної крадіжки. Зараз правоохоронці відпрацьовують інформацію про організацію таких «кулачних боїв», їхніх «кураторів» і, власне, місць проведення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...