App Store Google Play

Комісія визначила причини загибелі робітника на території СШ№22

05.03.2009 11:55

Комісія територіального управління Держгірпомнагляду з'ясувала обставини та причини нещасного випадку на території СШ №22 у Дніпропетровську. Про це повідомляє прес-служба Держгірпромнагляду.

Нагадаємо, що трагедія сталася 25 січня цього року під час виконання протизсувних заходів із захисту школи - в результаті обвалення ґрунту в будівельній траншеї глибиною шість метрів загинув робітник.

За висновком комісії, причиною нещасного випадку стало порушення виробничої дисципліни - виконавець робіт знаходився в траншеї з незакріпленими стінками. Спеціалісти Держгірпромнагляду констатують факт невиконання посадових обов'язків головним інженером підрядної організації "Мережа-Сервіс", який не організував своєчасне кріплення стінок траншеї глибиною понад 1,3 метри та дозволив виконавцеві здійснювати роботи на цьому об'єкті.

Водночас, з'ясовано, що Тарасенко - саме так звали робітника - поліз у незакріплену траншею самовільно, без попередження про свої наміри головного інженера, що свідчить про невиконання ним вимог трудової угоди. Така необачність коштувала працівникові, який розчищав траншею від залишків ґрунту та прокладав її дном трубу, життя.

Щойно решта присутніх на будівельному об'єкті працівників включно з генеральним директором "Мережа-сервісу" помітили, що сталося обвалення ґрунту, вони зробили все можливе, аби максимально швидко витягти постраждалого з-під завалу  та надати першу медичну допомогу, втім це не врятувало йому життя.

Оскільки відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві надана інформація про те, що Тарасенко не був зареєстрований як платник страхових внесків та, відповідно, не сплачував внесків до відділень Фонду, цей нещасний випадок визнано таким, що не підпадає під дію «Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві».

Комісія Держгірпромнагляду провела зустріч із членами родини загиблого та роз`яснила їх права у зв`язку із нещасним випадком. Матеріали розслідування нещасного випадку направлені до органів прокуратури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...