App Store Google Play

Бондар похвалився Ющенку збудованими за гроші Тимошенко лікарнями

05.03.2009 14:48

У рамках робочої поїздки до Дніпропетровської області Президент України Віктор Ющенко відвідав Криворізький медичний діагностичний центр. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Віктор Ющенко оглянув ендоскопічне відділення та відділення ультразвукової і функціональної діагностики, а також клініко-діагностичну лабораторію й рентгенологічне відділення.

Криворізька міська поліклініка №5 виконує функції Криворізького медичного діагностичного центру, проводить функціональні, інструментально-апаратні та лабораторні дослідження, виконання яких неможливо в умовах поліклінік і стаціонарних відділень міста або потребує сучасної апаратури.

Також у рамках робочої поїздки до Дніпропетровської області у Кривому Розі Віктор Ющенко взяв участь у відкритті реконструйованої під пологовий будинок міської лікарні №6. Глава держави вручив новому пологовому будинку сертифікат та паспорти на рентгенівське діагностичне обладнання та оглянув нове приміщення пологового будинку.

У своєму виступі на церемонії відкриття нового пологового будинку Віктор Ющенко наголосив, що це - значна подія і ще один крок у здійсненні державної політики з поліпшення демографічної ситуації в країні.

Разом з Главою держави екскурсію лікарняними закладами Дніпропетровщини здійснюють Віце-прем'єр-міністр Іван Васюник, заступник Глави Секретаріату Президента Роман Безсмертний та голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Віктор Бондар.

Будівництво обох закладів було реалізовано за рахунок коштів, отриманих від приватизації комбінату «Криворіжсталь».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...