App Store Google Play

У Дніпропетровську та в країні все за планом і навіть трішки більше

04.03.2009 08:18

За підсумками лютого 2009 року Державна податкова служба України перевиконала план надходжень податків і зборів до загального фонду державного бюджету на 2,6%. До держбюджету надійшло 7,807 млрд. грн. - на 197 млн. грн. більше запланованого. Про це заявив голова Державної податкової адміністрації України Сергій Буряк на брифінгу.

За його даними, в січні-лютому податківці зібрали до загального фонду держбюджету 14,556 млрд. грн. Планові показники Міністерства фінансів перевиконано на 3,9%, до бюджету додатково надійшло 546,6 млн. грн.

У лютому план надходжень з податку на додану вартість перевиконано на 8%, зібрано 2,7 млрд. грн. (+210 млн. грн.), з податку на прибуток - на 5%, зібрано 3,5 млрд. грн. (+100,8 млн. грн.). До місцевих бюджетів зібрано 4,6 млрд. грн., приріст становив 104%, або 191 млн. грн.

У лютому платникам податків відшкодовано 2,218 млрд. грн. з ПДВ, що на 170 млн. більше, ніж у лютому 2008 року. «За галузями ПДВ відшкодовано, в першу чергу, гірничо-металургійній галузі, хімічній і експортерам зерна», - повідомив Сергій Буряк.

Дніпропетровськ також впорався з виконанням бюджету-2009 та податковими надходженнями майже ідеально. Хоча надходження від податку на прибуток у січні-лютому виявилися меншими за очікувані - на 24 мільйони гривень, однак "добрати" вдалося за рахунок комунальних підприємств та компаній, що займаються виготовленням і розміщенням реклами - вони план перевиконали. Крім того, до бюджету надійшли борги від податку за користування землею, що їх повернули торішні підприємства-боржники.

Усе це дозволило Дніпропетровську відрахувати до державного бюджету визначену суму та ще й перерахувати 4,3 млн. грн «Дніпропетровському електротранспорту» та 2,5 млн. грн Дніпропетровському метрополітену за перевезення пільгових категорій пасажирів. Крім того, надано фінансову підтримку бюджетним організаціям на оплату боргів за опалення - 13,2 мільйони гривень.

Іван Куліченко очікує, що найближчим часом Кабінет Міністрів України, як це передбачено Законом та договорами, компенсує з державного бюджету різницю в ціні газу для бюджетних організацій, адже згідно з укладеними договорами затверджена для цих організацій ціна на газ не мала перевищувати 1800 грн. за 1000 кубометрів. Між тим, реально за 1000 кубів доводиться платити по 2500 грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...