App Store Google Play

Банківські працівники крадуть депозити

03.03.2009 15:49

На Дніпропетровщині правоохоронці викрили заступника керуючого одного з банків, який привласнював гроші клієнтів. Про це повідомили у департаменті зв'язків із громадськістю УМВС України в Дніпропетровській області.

До Управління МВС України в Дніпропетровській області надійшла оперативна інформація щодо заступника керуючого одного з банків, який шляхом зловживання службовим становищем привласнив депозитні вклади громадян.

У ході допиту працівників банку, а також аналізу банківських документів, що були отримані оперативним шляхом, було встановлено, що заступник голови керуючого банку за допомогою комп'ютерної техніки виготовив підроблену заяву начебто від імені одного з вкладників про те, що він нібито хоче достроково розірвати депозитний договір. Крім того, зловмисник підробив підпис вкладника, а потім шляхом зловживання службовим становищем змусив працівників банку видати його на руки понад 2,5 млн гривень готівки. При цьому, банківський працівник обіцяв віддати гроші особисто вкладникові.

Фактично, працівники банку привласнили гроші, при цьому в якості документа, що підтверджує факт видачі грошей, в наявності лише заява на видачу готівки, яка не підписана жодною людиною, включно із працівниками банку та вкладником грошей.

У ході розслідування був виявлений ще один факт привласнення грошових коштів одного із вкладників у сумі 150 тисяч доларів США. Посадової особи банку діяли за тією самою схемою.За даним фактом прокуратурою Дніпропетровської області порушена кримінальна справа за ст. 191, ч.5 КК України (присвоєння, розтрата чужих коштів або майна шляхом зловживання службовим становищем).
Наразі заступник керуючого банку заарештований та знаходиться у СІЗО. Здійснюється перевірка відносно решти співробітників банку на предмет їх участі у цій афері.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...