App Store Google Play

Свято триває! Куліченко обиратиме кращу вчительку

02.03.2009 16:12
Щойно у місті за язичницьким обрядом провели зиму, як одразу почали святкувати міжнародний жіночий день імені німкені-комуністки Клари Цеткін.

Вже завтра, 3 березня, міський голова особисто привітає з цим святом жінок-освітянок Дніпропетровська. Ба більше: одинадцять кращих з них отримають від міського голови подяки.

Про це повідомляє прес-служба міського голови із посиланням на управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради.

Критерії відбору прес-служба не повідомляє, але обирати Івану Івановичу буде з кого - геть усі запрошені на свято освітянки є красунями, активістками, а більшість з них встигли побути комсомолками! У приміщенні Палацу для дітей та юнацтва зберуться Заслужені вчителі України, вчителі, які підготували переможців Всеукраїнських та міських олімпіад, директори закладів освіти та вчителі - новатори, які зробили значний внесок у розвиток освітніх технологій та втілення інтерактивних методик у навчально-виховний процес. Також запрошені директори загальноосвітніх шкіл та приватних закладів освіти, завідувачі та вихователі дошкільних навчальних закладів. Загалом захід відвідають понад 500 працівників освіти.

На відміну від зустрічі весни, коли мешканців міста розважав сам міський голова, який направо та наліво роздава власноруч спечені млинці, цього разу розважитмуть вчителів, звичайно ж, учні! Шоу-програму забезпечать дитячі коkективи палацу, а актори театр-студії "Верим!" покажуть освітянам виставу «Очень простая история».

Приємно, що підготовку до жіночого свята починають заздалегідь, між тим наступного за псевдо-міжнародним святом дня Україна відзначатиме дійсно велику за державними масштабами дату.

Проте, хто ж згадає про підготовку до Свята Кобзаря, якщо всі мужчини-вчителі, члени батьківських комітетів та самі учні гарячково збирають гроші та бігають по крамницях, купуючи подарунки?! Чи згадають заморені і забігані чоловіки та улещені, сп'янілі від нечастої уваги жінки, а надто вчителі, про те, що 9 березня  народився Тарас Шевченко?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...