App Store Google Play

Свято триває! Куліченко обиратиме кращу вчительку

02.03.2009 16:12
Щойно у місті за язичницьким обрядом провели зиму, як одразу почали святкувати міжнародний жіночий день імені німкені-комуністки Клари Цеткін.

Вже завтра, 3 березня, міський голова особисто привітає з цим святом жінок-освітянок Дніпропетровська. Ба більше: одинадцять кращих з них отримають від міського голови подяки.

Про це повідомляє прес-служба міського голови із посиланням на управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради.

Критерії відбору прес-служба не повідомляє, але обирати Івану Івановичу буде з кого - геть усі запрошені на свято освітянки є красунями, активістками, а більшість з них встигли побути комсомолками! У приміщенні Палацу для дітей та юнацтва зберуться Заслужені вчителі України, вчителі, які підготували переможців Всеукраїнських та міських олімпіад, директори закладів освіти та вчителі - новатори, які зробили значний внесок у розвиток освітніх технологій та втілення інтерактивних методик у навчально-виховний процес. Також запрошені директори загальноосвітніх шкіл та приватних закладів освіти, завідувачі та вихователі дошкільних навчальних закладів. Загалом захід відвідають понад 500 працівників освіти.

На відміну від зустрічі весни, коли мешканців міста розважав сам міський голова, який направо та наліво роздава власноруч спечені млинці, цього разу розважитмуть вчителів, звичайно ж, учні! Шоу-програму забезпечать дитячі коkективи палацу, а актори театр-студії "Верим!" покажуть освітянам виставу «Очень простая история».

Приємно, що підготовку до жіночого свята починають заздалегідь, між тим наступного за псевдо-міжнародним святом дня Україна відзначатиме дійсно велику за державними масштабами дату.

Проте, хто ж згадає про підготовку до Свята Кобзаря, якщо всі мужчини-вчителі, члени батьківських комітетів та самі учні гарячково збирають гроші та бігають по крамницях, купуючи подарунки?! Чи згадають заморені і забігані чоловіки та улещені, сп'янілі від нечастої уваги жінки, а надто вчителі, про те, що 9 березня  народився Тарас Шевченко?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...