App Store Google Play

Український скелет з американської шафи як сюрприз для Юлі

30.09.2008 21:49

Українці вже визначили для себе прикмету: якщо заговорили про повернення Лазаренка - то "щось буде". Ймовірніше за все - вибори. Зазвичай колишнього Прем'єр-міністра використовують в якості "скелета у шафі", або в якості "туза", якого дістають з рукава тоді, коли потрібно "полоскотати нерви" політичним суперникам, або влаштувати їм "темну", відпіаривши сердешних по-чорному.

Свого часу кандидат у Президенти України Леонід Кучма переграв свого потенційного суперника - Павла Івановича, але не кількістю набраних голосів - до цього справа не дійшла. Кучма провернув вдалу акцію з дискредитації Лазаренка як політичного діяча та так, що той втік аж до Сполучених Штатів, де встиг з комфортом відсидіти дев'ять років у комфортабельній штатівській в'язниці за фінансові оборудки та відмивання коштів, розжитися молодою дружиною, яка подарувала йому сина... Схоже, що зараз Павло Іванович живе собі та й горя не знає. І навіть "заморожені" на рахунках в Антигуа та Барбуді 70 мільйонів доларів не псують йому настрій. Фінансову підтримку та душевну розраду йому забезпечує батьківщина - рідна Дніпропетровщина, яку "каліфорнійський в'язень" не залишає поза увагою, час по часу нагадуючи дніпропетровцям з бігбордів, що "Я повернуся!"  та підбадьорюючі своїх політичних родичів та послідовників з партії "Громада", почесним головою якої він і досі лишається, передавши право управління у спадок рідному братові.

Та й те: повертатися Павлові Івановичу ну зовсім не з руки, адже це перед американським законом він вже практично чистий, білий та пухнастий, а от в Україні на нього чекає Генеральна прокуратура, в якій справи за його участі дбайливо час від часу передаються від Піскуна до рук інших тимчасових  Генеральних прокурорів та назворіт.

Оскільки між Україною та Сполученими Штатами не існує договору про екстрадицію, Лазаренко досі жив собі та й горя не знав, та от ні сіло ні впало - давай, бабо, сало.... Долею колишнього прем'єра раптом перейнявся нинішній Президент  - Віктор Ющенко. Схоже, що у Павла Івановича карма така - усі його негаразди є справою рук українських президентів.

За неофіційною інформацією він начебто особисто домовився з високопосадовцями Сполучених Штатів про "надзвичайний виняток у міжнародному праві" -  екстрадицію Лазаренка Україні. Навіть ті з українців, хто неуважно слідкує за перебігом політичних подій в країні, в курсі, що Вікторові Андрійовичу прямісінько в око "світить" феєричний імпічмент, а про те, чия коса бентежить ночами Президента та увесь його секретаріат, а також про те,  що останнім часом все, що робить і говорить Президент, робиться і говориться аби лише зачепити та дискредитувати Юлію Тимошенко, знають навіть трирічні діти.

Отож, навіть найближчі прибічники Ющенка, не говорячи вже про простий люд, не вірять ані у бажання Президента повернути сердешного біженця на Батьківщину, щоби ані у його бажання встановити справедливість та поділити ті самі 70 мільйонів у.о. між ошуканими українцями.

На відміну від свого попередника, Лазаренко не є  загрозою Ющенкові на майбутніх виборах, хоча б тому, що потопити й без того по самі вуха зануреного у багнюку діючого очільника держави зможе будь-хто, навіть останній Мороз зі своїм стабільним результатом у 2-3 відсотки.

Проте, глава держави вже давно "забив" на свій рейтинг: замість оздоровлювати та зміцненнювати власний імідж, гототвий на все, аби лише Тимошенко насолити. Правду люди говорять: як дурна голова - не поможе й булава!

У тому, що  Павло Лазаренко має, що розповісти про колишніх політичних "колег" включно із своєю колишньою ученицею  та соратницею, чия  "Батьківщина" відбрунькувалася свого часу від лазаренківської "Громади" - Юлією Тимошенко, ніхто не сумнівається. А що ще потрібно напередодні виборів для знищення рейтингу суперника, крім поступового, дозованого, чітко розрахованого у часі оприлюднення невідомих досі фактів з її колишнього політичного, бізнесового, а щоб і домогосподарок зацікавити - ще й приватного життя?

І навіть мовчазна приязність прем'єрки, яка за увесь час  жодного злого слова не мовила у бік Павла Івановича навряд врятує Юлію Володимирівну від вимушеної балакучості її колишнього гуру, якому особисто сам Балога презентує повну копію "антології" кримінальних справ включно із вбивствами Щербаня, Гетьмана та інших. З автографом. Посмертно. Адже досі не забутий теж надміру балакучий Литвиненко, а Україна - вона хоч і не Росія, але зайві свідки не потрібні навіть їй. А навіть, якщо відкинути такий песимістичний прогноз, припустивши, що "платнею" за допомогу у знищенні Тимошенко стане закриття усіх до останньої кримінальних справ проти екс-прем'єра, то однаково про спокійне життя немолодий вже Лазаренко може забути, адже навіть у далекій Америці вже чули про вагу "чесного президентського" слова. Дякувати Богу, не за залізною завісою живемо, а у демократичній країні!

До слова, саме заради "порятунку юної демократії"  та свого безталанного улюбленця, якого ображає "московська шпигунка"-Тимошенко,  Вашингтон може піти на порушення закону, дозволивши, як виняток, екстрадицію "міжнародного злочинця".

Відверто кажучи, у цій ситуації шкода не Ющенка, який занапастив сам себе так, як не зміг би жоден нехай тричі дипломований та досвідчений професійний чорний піарник, і навіть не Тимошенко. Як зауважила її "подружка" з протилежного табору Ганна Герман - "Якщо Юля впоралася із Лазаренком коли він був багатий і сильний, то  зараз, коли він слабкий та бідний - впорається і поготів!".

Шкода немолодого вже сердешного Павла Івановича, котрий замість доживати свого віку, милуватися молодою красунею-дружиною та бавитись із трирічним сином Іванком, згадуючи про колишні свої життєві пригоди та подвиги, змушений бути банальним заручником політичних ревнощів та заздрощів українських політиків, які втратили розум через жінку.

І найголовніше - шкода приречений на вибори український народ, який, схоже, в чергове втрачає шанс на хоча б мінімальну стабільність та спокій. Про повагу до нас, виборців,  з боку політиків - любителів "помутити воду", мова вже навіть не йде. Адже не в тому біда, що уряд у нас не такий, або парламент бракований! Ніхто вже навіть не прикривається красивими словами про буцімто "гідне життя для народу", ніхто не переймається "долею кожного маленького  українця", гасло "Бандитам - тюрми!" викинуте на смітник пам'яті як неактуальне...Хоч би щось - по ділу, а то все про козу білу (читай -  про Юлю в білім!).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


останні новини

Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...