App Store Google Play

Губернатор отримав по заслугах

01.07.2008 22:26

Днями Президент України Віктор Ющенко нагородив голову Дніпропетровської облдержадміністрації Віктора Бондаря орденом «За заслуги» III ступеня з нагоди Дня Конституції України та за вагомий особистий внесок у розвиток конституційних засад української державності, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм.

Указ «Про відзначення державними нагородами» глава держави підписав 26 червня. Документ було оприлюднено на офіційному Інтернет-представництві Президента України.

Втім, з офіційної біографії губернатора Дніпропетровщини (дивіться нижче) важко зрозуміти, в чому саме полягає його внесок у розвиток конституційних засад. "Високий професіоналізм" молодого чиновника неодноразово ставився під сумнів очільницею Уряду Юлією Тимошенко, а вказаний в біографії менш ніж десятирічний досвід роботи на державній службі наводить на думку, що Президент неабияк полестив Вікторові Васильовичу у визначенні "багаторічна праця".

Незаперечною є лише "сумлінність" Бондаря. На усіх без винятку займаних ним посадах: в Уряді Єханурова, в Секретаріаті Президента і нарешті в губернаторському кріслі стратегічно важливої Дніпропетровщини молодий політик сумлінно та самовіддано захищав і продовжує захищати інтереси Президента Ющенка, безстрашно вступаючи у відверту конфронтацію з Юлією Володимирівною, для якої Дніпропетровщина, звичайно, є не менш стратегічно важливою.

Отже, наразі нагородження "дніпропетровського кіндер-сюрпризу" виглядає радше як чергова демонстрація Ющенка Юлії Тимошенко "хто в сім'ї за старшого" і доречніше було б відзначити пана Бондаря орденом "За вагомий особистий внесок в запекле протистояння Президента та Прем'єрки".

І неважливо, що подібного штибу нагорода не має пишної приставки "державна" і за такої спеки тане на очах, немов зроблена з шоколаду "Рошен" - внесок цей, увійде в історію разом з Універсалом, демонстративним листуванням та впертим ветуванням більшості ініціатив Уряду. Можливо, внесок цей у майбутньому оцінять діти. До речі, про дітей....

За що тридцятидворічного представника Президента в області можна сміливо нагороджувати орденом - так це за його особистий внесок у збільшення чисельності українців. Незважаючи на досить молодий вік, Віктор Бондар вже багатотідний тато та добрий сім'янин: має двох синів та доньку. За таких темпів він має усі шанси наздогнати і перегнати в цьому сенсі свого патрона і зрештою отримати з його рук орден "Батько-герой".

Крім цієї, безперечно важливої та суспільно-корисної риси (звички?), Бондар також перейняв у Ющенка традицію заводити "любих друзів". Як і Віктор Андрійович, молодший тезка понад усе цінує дружні та родинні стосунки часом навіть видозмінюючи слоган "Україна понад усе!" на не менш патетичний і такий, що заслуговує не меншої поваги варіант "Дружба понад усе!".

А зі списком цих друзів можна ознайомитись, зазирнувши на офіційний сайт Дніпропетровської ОДА в розділ "Список губернатора". Під егідою дбайливого та наполегливого створення позитивного міжнародного іміджу України, в рамках старанної щосекундної підготовки до неминучого Євро-2012 губернатор бере під свій особистий патронат будівництво кількох об'єктів, які не відповідають не те, що інтересам територіальної громади міста, а навіть вимогам та стандартам УЕФА! Якщо зовсім просто - то до Євро більшість з них ні до ліса ні до біса.  А от друзям та їх губернатору, чи то пак губернатору та його друзям - приємно. Орден Віктору Васильовичу за винахідливість та вміння дружити!

До чеснот орденоносного губернатора (знову таки у шефа запозичених) нещодавно додалася ще одна: висока моральність, яка просто таки межує з цнотливістю. На останній нараді, присвяченій широко розрекламованому і, як бачимо, не в менших масштабах сумнівному "Списку Губернатора", дніпропетровці із захопленням довідалися, що губернатор не любить порнографію і налаштований з нею покінчити. Боротися ж з цим явищем він збирається за допомогою комплексних комісій та бісової матері.

От невідомо лише якого біса застосовувати усі ці економічно-езотеричні каральні заходи він зібрався до цілком мирного і законослухняного символу міста - готелю "Дніпропетровськ"? Вочевидь, орендарі, які сумлінно сплачують в казну міста неабиякі гроші за оренду комунальної власності, не "подружилися" з губернатором на його умовах. Або ж кому із "друзів" цей неабиякий ласий шматок нерухомості просто в центрі міста впав у око аж до печінки.

Не так давно, ще на пам'яті у більшості, у тому числі навіть і у самого Віктора Васильовича, один славновідомий син Дніпропетровщини теж страшенно полюбляв усілякі ордени, медалі й інші брязкальця. В результаті дійшов до того, що сам себе вп'яте призначив Героєм Радянського Союзу. Як любив повторювати цей наш земляк "вєрной дорогой ідьоте, товаріщ!" Залишається тільки "углУбіть" і "расшИріть", бажано при цьому добре кінчити.

 

Довідка: офіційна біографія губернатора Дніпропетровщини. Віктор Васильович Бондар народився 05.11.1975 року у м. Ленінград. Освіта повна вища. У 1997 р. закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого, правознавство, юрист. У 2004 р. закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», «Інформаційні управляючі системи та технології», аналітика комп'ютерних систем. Вільно володіє українською, російською. Англійською - читає та розмовляє. Державний службовець з 28.09.2000 року. 1 ранг державного службовця.

Трудова діяльність

 

09.1992 - 03.1996

студент Національної юридичної академії ім. Я. Мудрого, м. Харків

03.1996 - 07.1997

юридичний радник АТ «Фінансово-промислова група «Сігма», м. Харків

07.1997 - 05.1999

заступник директора ТОВ «Європейський фонд розвитку», м. Харків

05.1999 - 06.2000

голова правління ВАТ «Донецький м'ясокомбінат», м. Донецьк

07.2000 - 09.2000

віце-президент ТОВ «Українські комунікації», м. Київ

09.2000 - 06.2005

керівник Центру,
заступник начальника Управління - керівник Центру,
начальник Управління,
заступник директора Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України, м. Київ

06.2005 - 08.2006

в. о. першого заступника Міністра,
Міністр транспорту та зв'язку України, м. Київ

09.2006 - 09.2007

Заступник Глави Секретаріату Президента України, м. Київ

з 03.09.2007

Указом Президента України №814/2007 призначений тимчасово виконуючим обов'язки голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

з 10.12.2007

Указом Президента України № 1200/2007 призначений головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ірина Желдак для ДНІПРОГРАД

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...