App Store Google Play
Андрій ДЕНИСЕНКО

Не поспішайте звинувачувати один одного у промосковськості чи воєнній істерії

12.12.2018 12:43

У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.

Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від таких спокус.

Як буває людське, надто людське, то це - неперебувно політичне, надто політичне.

І нам, як суспільству молодої демократії, треба навчитися виставляти запобіжники грависькам верхів - як це зробила ВР, підтримавши запровадження воєнного стану, але з суттєвими обмеженнями.

Але всім нам - і критикам, і прихильникам влади - треба передусім пам‘ятати про головне.

Ворог на сході прагне нашої крові, нашого падіння та винищення незалежно від прізвища президента, форми правління та того, хто кому із наших діячів наступив на мозоль чи плюнув у компот під час дискусій чи демократичного вовтузіння за владу.

В разі вторгнення і перемоги московити не розрізнятимуть відтінків порохо- та юлеботів, фракційної та партійної приналежності - орда закатить справжній кривавий пир на руїнах Києва, Дніпра та Львова.

Не сумнівайтесь - у Путіна стане волі і рішучості довершити діло Сталіна й Батия та винищити в Україні все живе, думаюче та самостійне.

Під ніж підуть усі, крім цілувальників ханського чобіття вілкулів-мураєвих.

Тому - не поспішаймо обвинувачувати один одного у промосковськості чи воєнній істерії.

Не поспішаймо перетворювати ці президентські вибори у боротьбу на взаємне винищення, на форму інформаційно-психологіного терору та громадянської війни.

Ворог у воріт, а Господь любить Україну передусім через нас.Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...