App Store Google Play
Ярема ГАЛАЙДА

Як швидко навколо всі забули що війна триває, до фронту 250 км

15 Квітня 11:18
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.

Сидів позавчора у кафешці, внутріщньо лаяв себе за те, що лошара, бо гризу чизкейк і сьорбаю гівняненьку каву, а заплатив за них 50(!!!) з лишком гривасів. Вже перерахував їх на кіло картоплі, пляшки пива, банки молока, ковбасу та вареники. І кожний свій перерахунок поставив собі тавром на душу: ЛОШАРА!!!
 
Аж тут заходять двоє хлопаків. Спочатку подумав, що рочків із 20-25. І ото з вулиці як гомоніли так і продовжують розмову. Звісно ж, про якусь свою лабуду чи то про нові ґаджети, чи то про дівчат. Всілися просто переді мною за сусідній столик.
 
І тут один: «Та то всьо фігня! Зараз війни вже нема!»
 
Я мало тим чизкейком не подавився. Ти ба! Яке глибоке судження.
 
Хлопачок мою реакцію помітив, знітився спочатку, а потім мабуть подумв, що якось не комільфо лякатися і вирішив наїхати:
- А Вам щось не подобається?
- Та, - відповідаю, - просто хотів би спитати, а де ж Ви, дорогенький, служили воювали, що таке говорите?
- Мені ще рано! Місяць, як 18 стукнуло.
 
Ого! Прямо таки, стукнуло. Солідний вік, нічого не скажеш!)
- Так а звідки тоді відомості про те, що війни нема?
- Ну, от у чотирнадцятому війна була. У п‘ятнадцятому... ще так сяк у шістнадцятому, а зараз, таке, фігня, а не війна.
- То Ви тому зараз не у військкоматі, що таким героям треба якоїсь особливої війни, а на фігню Ви не підптсувалися?
- Та що Ви знаєте про війну?!
 
«Бляха-муха,-думаю,- та він мене доконати вирішив! Я ж через такі одкровення, точно чи вдавлюся, чи захлинуся нафіг!»
- Ну, якби, я у трохи у курсі діла.
 
Аж тут офіціантка втрутилася:
- Я Вас прошу не чіпляйте діток. Ви ж доросла людина, а вони ще малі.
 
Хотів розвиступатися. Благо і настрій підходящий, а потім махнув рукою і пішов собі до мамулі в лікарню.
 
Так до чого це я веду?
 
Забули, що війна, булки розслабили. Гадають де-які паночки та панки, що всьо! Війні капець. І очики зарлющили на те, що війна осьдечки, під м‘якеньким бочком. В Україні і нікуди не поділася. До Дніпра від неї 250 км. А до Харкова - рукою подати.
 
Читав колись про Англію часів Другої світової.
Автомати Стен робили фабрики по виробництву ліжок. Зарізав свиню - половину віддай армії. Голок тупо не було, бо ВСЯ сталь на танки, кораблі, автівки, гармати.
 
У американців з нуля виробництво танків підняли. Кораблі типу Ліберті за добу збирати навчилися. З бетону судна відливали.
 
В Афгані моджахеди по хатах набої споряджали, автомати у спадщину передавали. Та що там автомати? Допотопні, ще англійські, «Бури»!
А у нас все тіп-топ! Можна хернею страждати досхочу. Війни ж нема! Це кожен шмаркач знає. А тому нафіга дбати про єдність нації? У нас, мля, субкультура! Йдіть усі к бісу!
 
Поважайте нас, бо ми такі кла- ссссні, гламурні. От і штанці у нас дудочками. А хто скаже, що нам було б краще у формі, того, фуфуфуфу, мамочки зафукають, затюкають. Не для окопів ми народжені. А для гламуру!
 
А хто у окопи поліз, то зто йому дохтур? То був його вибір! А ми обираємо штанці дудочки та рожеві капці, бо краса.
Міністерство ветеранів????!!!!
 
А давайте ще Міністерство бомжів зафігачимо. А що? Теж незахищена верства населення!
Бабло ж, один хрін, подіти нікуди!
 
В армії ж і танків новітніх повно, і кораблів, і артилерії - хоч греблю ґати. Давайте ще одне міністерство на шию повісимо, і штат, бажано, побільше. І з зарплатнею повище!
 
Забули, що війна. От і пре гівенце з усіх щілин, бо зайняти себе нічим, а бабла ж та уваги хоцца.
 
То якого біса обурюватися новай властью, якщо самі реально ... оху...ли.


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...