App Store Google Play

Ще не ставши вповні директоркою музею, Пісчанська вже звільняє конкуренток

12 Січня 12:45
Ще не ставши вповні директоркою музею, Пісчанська вже звільняє конкуренток

Вчора, 11 січня, завідувачка меморіального будинку-музею Яни Тимошенко на своїй сторінці у Facebook заявила про шантаж з боку новоспеченої виконувачки обов'язків директора Історичного музею імені Дмитра Яворницького Юлії Пісчанської, передає Дніпроград.

Яна Тимошенко розповіла, що Юлія Пісчанська запросила її та двох колег - заступник в.о директора Юрія Фанигіна та майбутнього заступника Валерію Лавренко, - на нараду. 

"Пісчанська почала: пропоную звільнитися. Почала дорікати дрібницям та створеним волонтерами сайтом музею, який не є на балансі музею. Потішило, що сайт "yavor.dp.ua" вона розшифрувала "я вор" і заборонила на ньому викладати інформацію. Також я мала написати пояснювальну за соціологічні опитування, які теж не сподобалися", - розповіла Яна Тимошенко.

Також вона розповіла, що Юлія Пісчанська говорила на підвищених тонах та звинуватила Тимошенко у негативній репутації музею-садиби Яворницького. 

Пізніше історик Валерія Лавренко на своїй сторінці в соціальній мережі підтвердила факт розмови, погрози з боку Пісчанської на адресу Тимошенко звільненням та надуманий характер претензій до конкурентки з боку в.о. директора ДНІМ.

Нагадаємо, за зачиненими дверима кандидата з неправдивими даними в документах обрали директоркою історичного музею Яворницького. Наразі Пісчанська залишається виконуючою обов'язки директора, бо питання про її остаточне призначення "зависло" в комісіях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...