App Store Google Play

В історичному музеї Яворницького планують оновити одразу декілька зал за мільйони гривень

11 Січня 15:40
В історичному музеї Яворницького планують оновити одразу декілька зал за мільйони гривень

На Дніпропетровський національний історичний музей ім. Дмитра Яворницького у найближчому майбутньому чекає «велика реекспозиція», яка торкнеться одразу декількох зал. Про це сьогодні, 11 січня, під час прес-конференції повідомив Дмитро Мурадов, старший науковий співробітник науково-просвітницького відділу ДНІМ, передає Дніпроград.

За його словами наразі зала №7 вже розібрана і готова до початку ремонтних робіт та подальшої реконструкції. Варто зазначити, що згідно з інформацією, яка розміщена на сайті публічних закупівель Prozorro, вартість капітального ремонту зазначеної зали обійшлося історичному музею у 6,2 млн грн.

В майбутньому планується оновити й інші зали, які знаходяться на другому поверсі музею. Як зазначає Дмитро Мурадов, більшість з них були облаштовані під час радянської влади і тому потребують реекспозиції. Зокрема, зміни мають торкнутися зали періоду Української революції 1917-21 р, а також зали періоду колективізації та Голодомору.

Втім, наразі системі державних закупівель поки що відсутня інформація про розроблення документації чи замовлення робіт з ремонту та реекспозиції деяких зал історичного музею. На прикладі зали №7 можна зробити висновок, що вартість таких робіт сягне не один десяток мільйонів гривень.

Щодо самої зали №7, то її планують завершити восени 2019 року. В ній мають відійти від «політичної складової» Другої світової війни та оновити матеріально-технічне забезпечення.

Варто нагадати, що у минулому році в музеї була відкрита оновлена діорама, присвячена «звільненню» радянськими військами нашої області.

Нагадаємо, що окрім реекспозицій після приходу нового керівництва у музеї не забувають віддавати тімбілдерам по 35 тисяч гривень за день роботи, а також витрачати на налаштування WI-FI десятки тисяч гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...