App Store Google Play

Киркою і молотком: дніпровські комунальники вийшли на шлях війни з бурульками

11 Січня 13:20
Киркою і молотком: дніпровські комунальники вийшли на шлях війни з бурульками

Дніпровські комунальники почали боротися з бурульками, які нависають над головами мешканців міста, повідомляє Дніпроград.

Сьогодні,11 січня, на Європейській площі представники комунальних служб провели показовий захід, під час якого очистили одну із будівель від крижаних списів.

Як зазначив начальник управління по експлуатації житлового господарства Віталій Слєпцов, на утриманні у комунальних служб Дніпра перебуває більше 2 тисяч будівель, мешканці чи орендарі яких можуть звертатися до міськради з проханням прибрати з даху бурульки. Що ж стосується інших будівель, то боротьбою з небезпечними подарунками природи має займатися їхній балансоутримувач.

Окрім цього, Віталій Слєпцов повідомив, що комунальні служби стикаються з проблемами під час очистки будівель.

"Головними проблемами є те, що власники автомобілів блокують під'їзди до будинків. Також нам заважає і складний рельєф вулиць. Це можна побачити на проспекті Івана Мазепи, Старокозацькій вулиці чи вулиці Фабра. За день ми можемо очистити до десяти будинків від бурульок", - сказав Слєпцов.

На озброєнні комунальників стоїть дві машини, які дозволяють їм підніматися на висоту до 30 метрів і збивати кригу з дахів. Там де це неможливо зробити, співробітники комунальних служб обмежуються попередженнями та обмежувальною стрічкою.

Варто зазначити, що протягом наступної доби в Дніпрі прогнозується мінусова температура, тож у зв'язку із обмеженими можливостями комунальників, дніпрянам слід бути обережними рухаючись по вулицям міста.

Нагадаємо, що у Дніпрі бурульки регулярно трощать припарковані автівки.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...