App Store Google Play

ДніпроОДА реалізувала у 2018-му більше двох десятків проектів для військовослужбовців

11 Січня 13:40
ДніпроОДА реалізувала у 2018-му більше двох десятків проектів для військовослужбовців

Другий в області сучасний центр реабілітації для АТОвців, ІТ-курси, заняття з англійської, тренінги і майстер-класи. А ще – фест «Пісні, народжені в АТО», бали та спортивні змагання. Загалом у 2018-му Дніпропетровська облдержадміністрація втілила понад 20 креативних проектів для АТОвців. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«На піклуванні про демобілізованих бійців акцентує Президент України Петро Порошенко. Щороку втілюємо у життя по декілька десятків проектів із оздоровлення та соціалізації АТОвців. Тільки у 2018-му реалізували понад 20 таких задумів», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Вже три роки демобілізовані бійці оздоровлюються в сучасному реабілітаційному центрі, створеному в обласній лікарні ім. Мечникова. У 2018-му Дніпропетровська ОДА облаштувала ще один такий осередок для оздоровлення АТОвців – на базі курорту «Солоний лиман».

..де є все для оздоровлення бійців,..

Всередині центр скоріше нагадує комфортабельний готель, аніж звичайний медзаклад. Та окрім креативного дизайну і зручних побутових умов, для реабілітації хлопців – новітні апарати фізіотерапії та сучасні зали лікувальної фізкультури. Центр вже прийняв близько 200 бійців.

Дніпропетровська ОДА допомагає АТОвцям оволодіти новими професіями або знайти справу до душі. Для них – різноманітні тренінги, курси ІТ, заняття з англійської. Навчання пройшла вже майже 1 тис бійців.

..Всеукраїнська спартакіада..

«Провели вже третю Всеукраїнську спартакіаду для АТОвців, їхніх рідних та волонтерів. Щороку ці змагання збирають все більше охочих помірятися силами, – підкреслив Валентин Резніченко. – У 2018-му близько 200 учасників змагалися у бадмінтоні, бігу, плаванні, тенісі та стрільбі».

Протягом року для бійців організовували першості з футболу, бадмінтону, тенісу, стрільби з луку. Традиційними вже стали і курси з айкідо, і сплави на каяках у теплу пору року. У різних спортивних змаганнях у 2018-му взяли участь понад 1 тис хлопців.

..та інші спортивні турніри,..

Ледве не найяскравіший проект – танці, в яких беруть участь АТОвці та волонтери разом із родинами. До бузкових та різдвяних балів вже долучилися близько півсотні охочих. Самі хлопці кажуть, танці для них – можливість проявити себе у новому, незвичному амплуа. А ще – чудова нагода провести дозвілля разом із рідними.

Бажаєте дізнатися більше про проекти для АТОвців? Адреса управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА: м. Дніпро, пр. О. Поля, 1. Телефон – 0686798961.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...