App Store Google Play

Активісти закликали Філатова підтримати народну ініціативу з перейменування

11 Січня 12:00
Активісти закликали Філатова підтримати народну ініціативу з перейменування

Громадськість Дніпра звернулась до очільника Дніпра Бориса Філатова із вимогою підтримати перейменування вулиці названої на честь Отто Шмідта, на вулицю Степана Бандери. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на публічну сторінку ГО "Січ-Дніпро" у Facebook.

Активісти розповіли, що під час проведення кампанії про перейменування вулиці на вулицю імені Бандери, зіткнулися із системним опором та протидією місцевої влади щодо завершення декомунізації.

"Під час збору підписів чимала частина дніпрян, які хотіли проголосувати за петицію про перейменування вулиці, мали ускладнення із реєстрацією та не могли лишити свій підпис. Ми переконані, що ці технічні проблеми були зумовлені політичними інтересами окремих представників місцевої влади", - йдеться у повідомленні.

Активісти розповідають, що на сьогодні має місце певний тиск та супротив «патріотичної» команди Бориса Філатова, яка зайшла у владу на хвилі перезавантаження. 

"Сьогодні ж вона змінила прапори та гасла і відмовилася від попередніх обіцянок, зокрема і позитивного ставлення до постаті Степана Бандери. Наразі міський голова Борис Філатов та його поплічники у публічних заявах систематично виступають проти декомунізації та переконані, що іменем провідника ОУН вулиця названа не буде. Чим дискредитують та підривають важливість патріотичного руху у Дніпрі", - наголошують у громадській організації.

У своїх твердженнях Філатов апелює до того, що питання перейменування в місті вирішує не городничий і не міська рада, а спеціальна комісія.

"Хочемо зазначити, що комісія є дорадчим органом, яка не може приймати ті чи інші рішення, а лише надає певні рекомендації міській раді. В свою чергу, електронні петиції розглядає той орган влади, до якого вони спрямовані", - йдеться у повідомленні.

Саме тому активісти закликають міського голову Дніпра Бориса Філатова виконати свій обов`язок перед територіальною громадою та підтримати процес перейменування вулиці Шмідта на вулицю імені Бандери.

Нагадаємо, Філатов назвав декомунізацію тролінгом і відхрестився від своїх обов’язків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...