App Store Google Play

Політичні сили в Дніпрі прокоментували старт президентської гонки

10 Січня 14:40
Політичні сили в Дніпрі прокоментували старт президентської гонки

Представники чотирьох політичних сил в Дніпрі, які висунули або ж мають намір висувати на президентські перегони своїх кандидатів, прокоментували старт виборчої кампанії в ІА Інформатор та розповіли про своє бачення цього процесу, повідомляє Дніпроград.

Як зазначив представник дніпровського осередку партії "Громадянська позиція" Юліан Кургузов, завтра в Києві відбудеться форум, на якому мають обрати єдиного кандидата в президенти від їхньої сили. За його словами, демократичні сили наразі згуртувалися навколо Анатолія Гриценка.

"Ми завжди кажемо, що демократи та ліберали це такі дивні люди, які ніколи не можуть знайти спільну мову та порозумітись.  Тим не менш, судячи з рейтингів, які має Анатолій Гриценко, в нього максимальні показники серед усіх претендентів від демократичних сил. Тому надія громадськості та прогресивних політичних партій на те, що саме він стане президентом", - впевнений Кургузов.

У свою чергу, обласний голова руху "Справедливість" В'ячеслав Голенищев зазначив, що у їхнього кандидата Валентина Наливайченка також є підтримка у більшості регіонів країни. І саме  серед демократичних і ліберальних кіл.

"8 січня нам підтвердили реєстрацію нашого кандидата. Підтримка присутня. В більшості регіонів в нашого кандидата доволі позитивні рейтинги та довіра. Шанси є", - розповів Голенищев.

Депутат Дніпровської міськради від "Самопомочі" Олександр Лигін звернув увагу на те, що цей рік для політичних сил пройде у два етапи.

"Особливістю цьогорічних перегонів є те, що більшість кандидатів у президенти будуть розглядати їх як два етапи: спочатку провести президентську кампанію, а потім готуватися до парламентських виборів", - пояснив Лигін, не зупиняючись на шансах лідера своєї партії Андрія Садового.

Коментуючи появу на політичному ринзі Володимира Зеленського, керівник дніпровського "БПП" Каміль Примаков зазначив, що новий кандидат у президенти - це проект олігархату.

"Я вважаю, що Зеленський - це експеримент одного із найбільших олігархів нашої країни. Це відповідь діючому президенту на деолігархізацію. Ми знаємо ситуацію з ПриватБанком, з Укрнафтою, з судовими процесами, які тривають наразі. Ці вибори покажуть чи вдалий цей експеримент", - сказав Примаков.

Таким чином, кожна з політичних сил у Дніпрі має власне бачення на майбутні вибори. Втім, об'єктивні результати стануть відомі лише після оголошення підсумкового протоколу ЦВК навесні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...