App Store Google Play

«Чистий» новачок з орбіти Дубинських узяв 68 мільйонів на догляд вулиць Дніпра коштовною сіллю

10 Січня 15:00
«Чистий» новачок з орбіти Дубинських узяв 68 мільйонів на догляд вулиць Дніпра коштовною сіллю

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради 2 січня за результатами тендеру замовив ТОВ «Екологія-Д» послуги з прибирання вулиць на 68,00 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Наші Гроші.

На 2019 рік за підсумками аукціону фірмі замовили послуги з утримання автошляхів міста, у тому числі мостів та ліквідація стихійних сміттєзвалищ, на 155,87 млн грн. Однак у день підписання договору його вартість знизили принаймні вдвічі – до 68,00 млн грн.

За первинною підсумковою відомістю, сіль коштувала 1 377 грн./т без доставки і ПДВ. У листопаді Вишгородська міськрада замовила іншій фірмі технічну кам’яну сіль крупністю 3 із протизлежувальною добавкою не більше 150 г/т по 1 049 грн./т із ПДВ. Без податку це склало би 874 грн./т, що в півтора раза дешевше від нинішнього тендеру Дніпра.

За первинним кошторисом без ПДВ, найбільша сума у 53,90 млн грн. ішла на роботу автотранспорту та механізмів без деталізації за ціною 980 грн./маш.-год. На аналогічних торгах Департаменту, виграних КП «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» Дніпровської міськради, вона була на третину дешевшою – 715 грн./маш.-год.

Переможна пропозиція була на 0,1% нижчою від очікуваної вартості закупівлі.

Створена в серпні 2018 року дніпровська «Екологія-Д» належить Віталію Коваленку з Кам’янського. Фірма з 111 працівниками орендує техніку в ТОВ «Бромтерм» Володимира Матюхи і Володимира Дубинського та ТОВ «АТЦ» Олени Чухно і Ксенії Шипуліної.

За даними «Бюро.уа», до сфери впливу місцевих бізнесменів Володимира й Леоніда Дубинських входить ціла низка фірм. Брати почали отримувати багатомільйонні підряди на розбудову ЖКГ Дніпропетровщини ще за Януковича і продовжили за Порошенка. Частина пов’язаних з ними компаній у лютому 2018 року фігурували в кримінальному провадженні №120180400000000232 про привласнення коштів посадовцями бюджетних організацій. За даними слідства, ті незаконно відхиляли дешевших учасників тендерів, щоб акцептувати перелічені фірми, з якими були у змові, що призводило до внесення фіктивних даних про витрачені суми в акти виконаних робіт.

У листопаді 2018 року переможець виграв у ТОВ «Комунальник» з тієї ж групи єдиний підряд КП «Кам’янське автотранспортне підприємство 042802» щодо прибирання вулиць на 3,95 млн грн. Цим він підтвердив наявність аналогічного досвіду на нинішніх торгах.

Єдиним допущеним конкурентом було КП «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів». Підрядника 2016-2017 років ТОВ «Територія-Д», пов’язаного із сином екс-начальника ДП «Дніпропетровський облавтодор» Тарасом Палієм не допустили до аукціону через фінансовий звіт за дев’ять місяців 2018 року замість усього 2017 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...