App Store Google Play

За депутатські кошти Денисенка воїнів ООС у лікарні Мечникова рятуватимуть на новому операційному столі

8 Січня 12:00
За депутатські кошти Денисенка воїнів ООС у лікарні Мечникова рятуватимуть на новому операційному столі

Команді медиків лікарні Мечникова передали новий операційний стіл експертного класу для нейрохірургії та мікрохірургії, який був придбаний за кошти народного депутата Андрія Денисенка. Про це йдеться на офіційній сторінці Facebook парламентаря.

«Із 10-ти мільйонів гривень цільової субвенції державного бюджету, виділених у 2018 році за моїми зверненнями як народного депутата України, 2 мільйони 760 тисяч гривень було витрачено на охорону здоров’я і порятунок життів українських воїнів. Це - найбільша сума і найважливіша позиція – цим коштом для обласної лікарні ім. Мечникова придбано операційний стіл експертного класу для нейрохірургії та мікрохірургії MST-7300BX, виробництва Mizuho Medical Co., Ltd», - йдеться у дописі.

Зазначається, що стіл уже переданий команді лікарів під керівництвом Сергія Риженка, які одними із перших в Україні п’ятий рік поспіль приймають поранених на сході країни воїнів. Безпосередньо оперувати на ньому буде Заслужений лікар України, лікар-нейрохірург Сергій Григорук, на рахунку якого сотні врятованих життів.

Йдеться про унікальне обладнання японської компанії, якого досі не було не лише в Україні, але й в усій східній Європі. Наразі такі столи є в Японії (51 шт.), Америці (21 шт.), Ізраїлі (7 шт).

Єдиний в галузі, стіл має ISO центр, що дозволяє мінімізувати зміщення голови пацієнта при зміні положення під час операції, рамку для фіксації голови Smart Fit.

Гостра необхідність у ньому пов’язана передусім з великою кількістю поранень на фронті у голову, в тому числі, - і внаслідок роботи ворожих снайперів.

Раніше Андрій Денисенко відзвітував про витрачені депутатські кошти за 2018 рік. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...