App Store Google Play

У Дніпрі відкрили оновлений музей історії "Придніпровської залізниці"

5 Січня 16:30
У Дніпрі відкрили оновлений музей історії "Придніпровської залізниці"

Керівництво регіональної філії УЗ "Придніпровська залізниця" відкрило у Дніпрі оновлений музей, присвячений історії свого розвитку. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу залізниці.

Музей було відкрито в адміністративній будівлі управління, що знаходиться на центральному проспекті міста.

"Ідея оновлення дорожнього музею виникла як подарунок до його 50-ліття і до 145-річчя Придніпровської залізниці, що припали на цей рік. Як подарунок усім придніпровським залізничникам, а також нашим дітям, майбутнім поколінням", – розповів директор регіональної філії Микола Кужавський. 

За його словами, історія магістралі наповнена подіями різних історичних епох, досягненнями і долями багатьох поколінь залізничників.

"Ми прагнемо зберегти пам’ять про них. І сьогодні, продовжуючи традиції попередніх поколінь, впевнено йдемо вперед, будуючи майбутнє для кожного з нас і майбутніх поколінь", - підкреслив керівник регіональної філії.

Зазначається, що задля того, аби історична спадщина магістралі була відома придніпровцям, керівництво залізниці прийняло рішення перенести дорожній музей із віддалених і непристосованих приміщень у головний офіс, принагідно осучаснити та розширити експозиції музею.

Оновлений музей історії запрошує залізничників та містян оглянути його експозицію. Музей працює по буднях з восьмої до сімнадцятої годин за адресою: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 108, управління регіональної філії "Придніпровська залізниця", телефон (056) 793 03 92.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...