App Store Google Play

Монетизація пільг та субсидій: як це працюватиме і коли запрацює на Січеславщині

5 Січня 09:45
Монетизація пільг та субсидій: як це працюватиме і коли запрацює на Січеславщині

27 грудня 2018 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. 
Монетизація відбуватиметься у три етапи. Вже зараз з 1 січня 2019 року участь у процесі братимуть ті сім’ї, які звернуться за допомогою вперше. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

Цим сім’ям не потрібно буде щомісяця сплачувати свій обов’язковий платіж окремо за кожен вид послуги. Держава через банк сплачуватиме частину комуналки, в межах виділеної субсидії, а субсидіанти доплачуватимуть другу частину рахунка.

"Скажімо, домогосподарству виділена субсидія на газ, воду, електроенергію у загальному розмірі 1 500 гривень, а сума всіх комунальних платежів складає 2 000 гривень. 1 500 субсидійних гривень держава через банк перерахує надавачам послуг та поінформує сім’ю субсидіанта про те, що йому залишилося доплатити за комуналку 500 грн", - йдеться у повідомленні.

Другий етап почнеться з 1 травня 2019 року, і монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидію чи пільгу вже багато років, в тому числі користується допомогою в літній період.

А вже з 1 жовтня 2019 року запрацює повномасштабна монетизація, коли кожен, хто є одержувачем житлової субсидії, отримуватиме за результатами опалювального сезону готівкою все, що було заощаджено.

На Січеславшині механізм монетизації пільг та субсидій у повному обсязі запрацює з 1 травня. Для усіх жителів області, хто вже отримував субсидію, нічого не потрібно робити, процес налагодиться автоматично. Ті ж, хто вперше оформлюватиме субсидію, мають звернутися до органів соцзахисту за місцем проживання.

«Без зайвих обіцянок про зниження тарифів у 2, 4, 10 разів. Вже прийнята постанова, що починає працювати. Сьогодні, попри дійсно складну ситуацію у державі, така ініціатива говорить лише про те, що інтереси громадян стоять у пріоритеті влади. І Дніпропетровська обласна рада разом із Президентом мають одну мету – підняти умови життя населення на гідний рівень» - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...