App Store Google Play

Мешканці Рубанівського масово підтримують приєднання Свято-Покровського храму до ПЦУ

3 Січня 09:45
Мешканці Рубанівського масово підтримують приєднання Свято-Покровського храму до ПЦУ

Мешканці села Рубанівське, що на Січеславщині, масово підтримали пропозицію предстоятеля місцевого Свято-Покровського храму до Православної церкви України. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Олег Хижняк, передає Дніпроград.

Повідомлення про перехід міцевої громади з'явилися одразу після Об'єднавчого Собору 15 грудня, але публічно це стало відомо лише напередодні нового року. Предстоятель місцевої церквоної громади під час служби виніс на розсуд прихожан пропозицію про приєднання храму до Православної церкви України. У відповідь представники громади відповіли одностайною підтримкою.

Як повідомляється, лише за один день було зібрано понад 200 підписів місцевих мешканців, які підтримують об'єднання з ПЦУ. До слова, за даними відкритих джерел, у селі мешкає близько 230 осіб. Тобто, за об'єднання виступила левова частка прихожан.

Варто зазначити, що 28 грудня представники московського патріархату нібито спростували повідомлення про вихід громади, але наразі це підтверджуєтсья відеозаписом, який був зроблений під час обговорення питання про приєднання до Єдиної церкви.

Таким чином, громада села Рубанівське стала першою з Січеславщини, яка приєдналася до ПЦУ. Очікується, що після отримання Томосу 6 січня й інші громади області наслідують приклад Рубанівського.

Село Рубанівське було засновано наприкінці 18-го сторіччя козаком Прокопом Рубаном, після розгону Запорозької Січі. Могила засновника збереглася на цвинтарі Свято-Покровської церкви.

Нагадаємо, що раніше у Дніпрі новообраний митрополит Епіфаній зазначив, що єдністю ми переможемо ворога, який намагається нас поневолити.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...