App Store Google Play

Андрій Денисенко закликав підтримати петицію щодо увічнення імені Бандери у топоніміці Дніпра

3 Січня 11:15
Андрій Денисенко закликав підтримати петицію щодо увічнення імені Бандери у топоніміці Дніпра

Народний депутат Андрій Денисенко заклика мешканців Дніпра віддати свій голос за петицію щодо перейменування вулиці Шмідта на вулицю імені Степана Бандери. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на публічну сторінку депутата у Facebook.

"Є державне визнання ОУН-УПА борцями за волю України та учасниками бойових дій, є проголошення 110 річниці з дня народження Провідника державним святом. Є вулиці Шухевича, Коновальця, невеликі але є. На околиці, на Мирному, але є вулиця на честь очільника ОУНівського підпілля у Дніпрі та на південно-східних землях Василя Кука, який після загибелі Шухевича став командувачем УПА. А от вулиці Степана Бандери у Дніпрі досі немає", - написав 2 січня Андрій Денисенко.

Також народний депутат зазначив, що протягом двох років він та громадськість надсилали численні звернення до міської влади про перейменування на честь Бандери на вибір кількох вулиць, які фактично залишені без розгляду.

"Є дедалі більше городян, які щороку виходять на новорічні бандерівські марші у Дніпрі. Є навіть міська влада, яка коли-ніколи згадує про свої давнішні патріотичні гасла. Є міський голова, який полюбляє фотографуватися з провідниками націоналістів та після спільних з опоблоківцями голосувань всує у фейсбуці згадувати про якогось із національних лідерів. А от вулиці Степана Бандери у Дніпрі досі немає", - зазначає депутат.

Тож аби привернути увагу міської влади до нагального питання містяни зареєстрували петицію, аби перейменувати вулицю Шмідта на вулицю імені Степана Бандери.

"Свідомі громадяни вирішили допомогти нашій глухуватій в національних питаннях місцевій владі прийняти це доленосне для форпосту України рішення і почали збір підписів під петицією про перейменування однієї із центральних - вулиці Шмідта - на вулицю Степана Бандери. Зробіть зусилля, перепост, поставте підпис, підключіть друзів - і ніщо не зупинить ідеї, час якої настав", - закликав Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...