App Store Google Play

У Дніпрі відбулася зіркова прем'єра нової української комедії

22.12.2018 10:30
У Дніпрі відбулася зіркова прем'єра нової української комедії

Вчора, 21 грудня, у дніпровському кінотеатрі “Правда” відбувся допрем’єрний показ романтичної комедії українського виробництва “Я, ти, він, вона”. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Перед кінотеатром зібрався натовп людей, які чекали на зіркову появу головних героїв фільму - Володимира Зеленського та Євгена Кошового. Врешті-решт артисти з’явилися на червоній доріжці, запросили всіх до зали кінотеатру і поспілкувалися з глядачами перед показом стрічки.

Володимир Зеленський розповів, що українське кіно поступово стає комерційно успішним. Чи то інвестор держава, чи інший - ті, хто вкладали гроші - повертають їх назад.

“Кінотеатри все більше показують українське кіно. І люди все більше ходять не на голівудські, а саме на українські фільми. Звісно, вони ще відвідують блокбастери чи анімаційні фільми, проте українське кіно впевнено укріплює свої позиції”, - поділився Зеленський.

Він також зазначив, що жанр романтична комедії - дуже складний, і що він із задоволенням знявся б в іншій, драматичній ролі.

“Я там відпочину. Жанр драми набагато простіший, ніж романтична комедії. Проте зараз темні часи в країні і людям потрібно щось позитивне”, - повідомив Зеленський.

Натомість Євген Кошовий з нетерпінням чекає нового жанру від Зеленського:

“Я все чекаю, коли Вова знімить блокбастер і я там буду в головній ролі, в кінці мене вб’ють, а всі жінки будуть плакати”, - розповів Кошовий.

Після спілкування з артистами відбувся допрем’єрний показ фільму. Прикметно, що стрічка знімалася російською, а після - дубльована українською, хоча від початку сценарій був написаний саме українською мовою. Такі заходи були вжиті заради литовської актриси Аґне Ґрудіте, яка не розуміє української. Проте в останній момент актриса відмовилася від участі у знімальному процесі і її місце зайняла Анастасія Коротка.

У кінотеатрах романтична комедія з’явиться вже 27 грудня, тож всі бажаючі зможуть подивитися презентований фільм.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...