App Store Google Play

У Дніпрі підбили підсумки фотопроекту «Заради них» друкованим виданням

19.12.2018 13:20
У Дніпрі підбили підсумки фотопроекту «Заради них» друкованим виданням

Сьогодні, 19 грудня, у Дніпрі підбили підсумки масштабного фотопроекту «Заради них» друкованим виданням, на сторінках якого зібрані обличчя 25 героїв війни на Сході. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – приміщення ДніпроОДА.

За словами начальниці управління з питань учасників АТО ДніпроОДА Наталії Шуліки, вперше альманах за даним проектом був презентований рівно рік тому. Спочатку проект планувався як зібрання фотографій, але наприкінці року було вирішено забрати світлини в альманаху, у якому будуть також й історії про ветеранів. Вона зазначила, що цей проект вирішили продовжувати, оскільки це чудова нагода розповісти про ветеранів Сходу та їх сім’ї.

На кожній фотосесії задіяні п’ятеро героїв, п’ять різних історій, кожного разу змінюються теми. Незмінною залишаються лише «Ветеран ветерану» та «Перерваний політ», який присвячений загиблим героям.

Як зазначає Наталія Шуліка, минулого року робити акцент на родинах героїв, цього ж разу – на сьогоденні ветеранів. Цьогорічний фотопроект розпочався з фотосесій на робочих місцях.

«У цьому році розпочали фотосесії ветеранів з робочих місць, це дуже цікаво, бо всі різні, але всі вони патріоти і стали на захист своєї країни, коли це стало потрібно», - наголосила начальниця управління з питань учасників АТО ДніпроОДА.

За словами фотографу проекту «Заради них» Ігоря Співака, працювати над альманахом та проектом з командою було легко.

«Відмінності від зйомок минулого року звичайно були, кожна зйомка змінюється від попередньої, оскільки ми змінюємо тему, кожного разу до нас приходять нові люди. Кожна людина – це зовсім інша зйомка, це цілий Всесвіт, це зовсім по-новому», - наголошує фотограф. 

Нагадаємо як знімали проект "Заради них" цього року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...