App Store Google Play

Прокуратура буде судитися з міськрадою Дніпра щодо незаконного будівництва біля школи №10

18.12.2018 14:20
Прокуратура буде судитися з міськрадою Дніпра щодо незаконного будівництва біля школи №10

Прокуратура Дніпропетровської області йде до Господарського суду в інтересах школи №10 з позовом проти міськради та Департаменту гуманітарної політики з вимогою скасувати рішення сесії і договір оренди, згідно яких біля навчального закладу дозволили звести багатоповерхівку. Про це у Facebook повідомила Наталія Євтух, передає Дніпроград.

"Перше засідання призначено на 17 січня 2019 року. Батьки, яким є що сказати, можуть приєднатися до справи як треті особи. І навіть, якщо суд нам відмовить (а ми дуже сподіваємося на його лояльність) ми, як вільні слухачі, не пропустимо жодного його засідання. І преса теж не пропустить", - написала Наталія.

Таким чином, вже на початку наступного року Дніпровська міська рада повинна буде захищатися в суді та виправдовувати свої рішення, які призвели до будівництва багатоповерхівки всього в декількох метрах від стін школи.

Як повідомлялося раніше, 20 червня в Дніпрі батьки учнів школи №10 влаштували пікет проти забудови шкільної території. За словами представників ініціативної групи, подвір’я закладу, який є єдиною в районі україномовною школою, наразі захоплює фірма-забудовник: на місці шкільних майстерень збираються зводити 23-поверховий будинок.

Батьки учнів створили електронну петицію і зібрали під нею таку кількість підписів, яка необхідна для розгляду в міськраді.

У ситуацію втрутився народний депутат Андрій Денисенко і направив депутатське звернення до прокурора Дніпропетровської області з вимогою провести ретельну перевірку законності дій Дніпровської міської влади щодо дозволу на забудівлю території школи №10.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...