App Store Google Play

У музеї "Машина часу" розповіли про святкову програму на новорічні свята

17.12.2018 19:00
У музеї "Машина часу" розповіли про святкову програму на новорічні свята

На новорічні вихідні технічний музей "Машина часу" підготував для дніпрян декілька святкових заходів. Про це сьогодні, 17 грудня, під час прес-конференції у прес-центрі "Відкритий" повідомив керівник музею Михайло Прудніков, передає Дніпроград.

Зокрема, 22 грудня о 17:00 розпочнеться захід під назвою “Вечір для тих, хто нас полюбив”. За словами керівника технічного музею "Машина часу" Михайла Пруднікова, він пройде у тихій, затишній атмосфері.

“Ми маємо телефонні номери наших постійних відвідувачів, тому будемо запрошувати всіх особисто. У музеї гостей зустрінуть машини з габаритними вогнями, світло у цей час буде злегка пригашене. Гратиме чудовий музикант Іван Лесник. А фахівці проводитимуть екскурсію”, - зазначив Михайло Прудніков.

Також у цей день відбудеться майстер-клас для дітей “Напиши листа Діду Морозу”. Дитину зустріне поштар, який допомагатиме їй писати листа зі своїми побажаннями. Потім автентичним сургучем лист запаюється, а конверт відправляють Діду Морозу.

“Утім, по секрету скажу, що конверт ми повертаємо батькам, щоб вони знали, що хоче їхня дитинка на свята і змогли виповнити її бажання”, - додав Михайло Прудніков.

23 грудня у музеї відбудеться велика вечірка для любителів ретро-автівок. А 25 грудня, на Католицьке Різдво, вперше, за три роки в районі житлового масиву “Фрунзенський” відбудеться ретро-заміс для власників ретро-автівок 2*2, 4*4 та 6*6.

“Кодова назва змагань - знайди снігову людину. Одразу зазначу, що це буде складно, але, можливо, ми її знайдемо”, - прокоментував подію організатор заходу Михайло Прудніков.

Крім того, у музеї на свята створять виставку новорічних подарунків. На ній батьки зможуть показати своїм дітям, чому вони у своєму дитинстві раділи на Новий рік.

"Наприклад, в експозиції буде пластмасовий круглий пакунок, який видавався на шкільні свята у 70-х роках на автозаводі "ЗІЛ". На ній характерно намальований грузовик відповідного виробництва. З кермом і надписом "З новим роком!", - зазначив керівник технічного музею "Машина часу" Михайло Прудніков.

Раніше повідомлялось, як Дніпро відзначатиме новорічні свята.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...