App Store Google Play

Президент відкрив дитячий турнір з міні-футболу в новому спортивному комплексі Слобожанського

17.12.2018 18:30
Президент відкрив дитячий турнір з міні-футболу в новому спортивному комплексі Слобожанського

Під час робочої поїздки до Січеславської області Президент Петро Порошенко відкрив новорічний турнір з міні-футболу «Слобожанське сузір’я» у новозбудованому спортивному комплексі Слобожанської селищної об’єднаної територіальної громади. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Президента.

«Дуже важливо, що ми сьогодні відкриваємо не лише турнір. Дуже важливо, що він відбувається в новому спортивному комплексі. Це перший турнір в цьому комплексі», - звернувся Глава держави до присутніх. Він нагадав, що пообіцяв бути присутнім на першому турнірі під час відкриття нового дитячого садка у цій же громаді.

«Ми тримаємо своє слово. Це є символ того, як змінюється країна. Це є символ децентралізації. Символ,  коли громада об’єдналася, коли вони мають достойного керівника, який дбайливо піклується про витрачання кожної копійки бюджетних коштів – коштів місцевого бюджету. Бо громада має нарешті ці кошти», - сказав Петро Порошенко.

Він зазначив, що за рахунок об’єднання зусиль громади, обласного і державного бюджету вдалося зібрати необхідні для будівництва комплексу 125 мільйонів гривень. Завдяки цьому комплекс було збудовано в надзвичайно короткі терміни, підкреслив Президент.

Новорічний турнір з міні-футболу «Слобожанське сузір’я» проводиться облдержадміністрацією за підтримки Дніпропетровської обласної федерації футболу та Слобожанської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області.

В змаганнях беруть участь 8 кращих команд області (діти 2008 року народження – 10 років), близько 100 осіб. Учасники змагань будуть нагороджені солодкими подарунками, кожна команда отримає сітку з 10 м’ячами. Переможці змагань будуть нагороджені кубками, медалями та грамотами. Турнір проводиться вперше, але очікується, що він стане традиційним і відбуватиметься щорічно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...