App Store Google Play

Дніпровські школи мають отримати ліцензії на медкабінети

14.12.2018 10:20
Дніпровські школи мають отримати ліцензії на медкабінети

Із 1 січня 2019 року департамент охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради більше не забезпечуватиме школи міста медичними працівниками. За словами чиновників,  це зумовлено змінами у галузі, що впроваджуються в рамках медичної реформи. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на мерію Дніпра.

Замість цього тут дійшли висновку, що найкращий шлях, яким ітиме наше місто, – це отримання школами ліцензій на відкриття медичних кабінетів.

“Наразі отримання ліцензії потребує повного забезпечення медичного кабінету обладнанням та медикаментами. Департамент уже провів тендер на закупівлю препаратів, наразі чекаємо на їх поставку. Медичне обладнання для кабінетів з нового року ми також будемо закуповувати за кошти міського бюджету”, - зазначили у міськраді.

Усі представники департаменту охорони здоров’я населення працюватимуть у школах у звичному режимі рівно до початку наступного року.

“Здоров’я дітей – це найголовніше, і ми це розуміємо”, - зазначили у мерії. Тому для вчителів шкіл провели онлайн-навчання з надання домедичної допомоги, щоби ті знали, як діяти в екстрених випадках за відсутності професіоналів.

Раніше повідомлялось, що захворюваність на грип набирає обертів, проте пік хвороби очікується на початку наступного року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...