App Store Google Play

ДніпроОДА капітально ремонтує Іларіонівську опорну школу

14.12.2018 13:00
ДніпроОДА капітально ремонтує Іларіонівську опорну школу

Величезна будівля Іларіонівської опорної школи крок за кроком набуває сучасного вигляду. Реконструкцію – першу в історії закладу – проводить Дніпропетровська облдержадміністрація. На фініші – монтаж енергоефективного фасаду. Всередині підрядники міняють комунікації та осучаснюють класи на третьому поверсі. Реконструкція – у декілька етапів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Маленькі мешканці Дніпропетровщини повинні мати доступ до якісної освіти – незалежно від населеного пункту, в якому проживають. На цьому акцентує Президент України Петро Порошенко. Нині створюємо сучасний освітній простір у понад 30 опорних і основних школах області. Приводимо до ладу і найбільший навчальний заклад Синельниківського району. Після завершення всіх робіт діти матимуть теплу, енергоефективну школу», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Іларіонівську опорну школу звели у 1965-му. За цей час будівля застаріла і ззовні, і всередині.

Дніпропетровська ОДА реконструює Іларіонівську опорну школу

Декілька місяців тому Дніпропетровська облдержадміністрація розпочала масштабну реконструкцію закладу. Акцент зробили на енергоефективності. Зараз будівля – із новими вікнами та покрівлею. На фініші – термомодернізація фасаду. Його яскраво-жовтий колір навіть у похмуру погоду додає настрою.

«І дітям, і вчителям дуже подобається, що наша школа стає гарненькою. Ми дуже вдячні облдержадміністрації за такі зміни», – сказала в.о. директора школи Катерина Філатова.

Всі сили кинуті на осучаснення класів на третьому поверсі

«Мені подобається, що школа змінила колір на яскравий. Вона стала красивішою», – поділилася учениця 4-го класу Юлія Шевцова.

Всередині вже нова система опалення. Зараз ремонтники осучаснюють електромережі, систему водопостачання та водовідведення.

Аби не переривати навчальний процес, реконструкцію проводять у декілька етапів. Нині у розпалі – капремонт класів на 3-му поверсі. Вже залили стяжку підлоги. Стіни обшивають гіпсокартоном. Згодом підрядники перейдуть на 2-й поверх.

Згодом осучаснять решту класів

«Кожного дня спостерігаємо за змінами у школі. Деяким учням доводиться навчатися у другу зміну, та ми готові потерпіти незручності. І батьки ставляться із розумінням. Натомість матимемо оновлені класи. Дуже сподіваємося, що всередині школа буде такою ж гарною, як і ззовні», – сказала вчителька молодших класів Ірина Непомнющева.

 «У школі стало дуже тепло, – розповіла учениця 4-го класу Анастасія Філатова. – Нам вже кортить навчатися у яскравих, світлих класах, де все нове і сучасне».

Наступний етап реконструкції – зведення добудови до корпусу. Там облаштують просторі їдальню, актову і спортивну зали. У планах – і осучаснення шкільного стадіону.

У школі – понад 800 учнів. Це мешканці Іларіонового та декількох навколишніх сіл.

Раніше повідомлялося, що ДніпроОДА завершує реконструкцію Миколаївської школи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...