App Store Google Play

Майже Діскавері: за начебто нікому непотрібний готель Парус продовжуються судові війни

13.12.2018 10:20
Майже Діскавері: за начебто нікому непотрібний готель Парус продовжуються судові війни

Вчора, 12 грудня, Центральний апеляційний господарський суд не задовольнив позов київської фірми «Ромбус-Приват» і вирішив, що недобудований готельний комплекс «Парус» повинен бути у власності громади Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.гроші.

Нагадаємо, що 13 червня 2018 року Суддя Господарського суду Дніпропетровської області Михайло Ніколенко прийняв рішення розірвати договір купівлі-продажу готельного комплексу. За нього в той час заплатили 23 млн. 378 тис. 769 грн.

За словами представника «Ромбус-Привата» Назарія Ковальчука, не чекаючи, коли буде готовий текст вчорашнього рішення, підприємство від свого імені подасть документи до Касаційного суду про призупинення виконання рішення.

«Ми будемо звертатися зі скаргами до Вищої ради правосуддя на суддів, які прийняли, на наш погляд, необґрунтовані рішення по «Парусу», - сказав Назарій Ковальчук. - Вважаємо, що судді прийняли рішення під тиском».

Історія з готельним комплексом почалася з того, що 27 грудня 2000 року міськрада Дніпра прийняла рішення про будівництво готелю на вул. Набережній Леніна, 5. Цим займалося виробниче і торгово-комерційне підприємство «Вагрі». На підставі цього рішення в липні 2001 року «Парус» зняли з балансу ЗАТ «Міжнародний бізнес-центр« Парус »» і передали на баланс «Вагрі».

На сесії міськради 30 липня 2003 року було прийнято рішення за яким недобудований готельний комплекс включили в список на приватизацію. Але, перед цим, потрібно було вирішити питання компенсації витрат «Вагрі». У грудні 2003 року це зробив суд. Він зобов'язав заплатити підприємству 808 тис. 617 грн. 31 коп., а також мито і судові витрати. Уже в квітні 2005 року було затверджено мирову угоду між міськрадою, виконкомом і фірмою. У серпні 2005 року міськрада підписала договір купівлі-продажу за підсумками приватизаційного конкурсу з фірмою «Ромбус-Приват». Вся ця історія описана в рішенні Господарського суду Дніпропетровської області від 9 лютого 2007 року №12/8-07, яким право володіння довгобудом зареєстровано за київською компанією. Про це рішення згадується в реєстрі нерухомості.

Крім спору про готельний комплекс, досі не закінчився судовий процес по землі під ним.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...