App Store Google Play

У ДніпроОДА презентували фотовиставку про АТОвців-танцюристів

12.12.2018 16:00
У ДніпроОДА презентували фотовиставку про АТОвців-танцюристів

У Дніпропетровській облдержадміністрації презентували чергову частину фотопроекту «Заради них». На світлинах виставки – учасники Різдвяного балу, який відбудеться у Дніпрі вже 23 грудня. До зйомок приєдналися сім найсміливіших пар. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі ДніпроОДА.

«Наступного тижня – традиційний різдвяний бал для АТОвців та волонтерів. Саме учасникам танцювального вечора присвятили виставку. На світлинах намагалися передати, як воно – бути частиною цього проекту. Наскільки це складно та водночас цікаво. Бачимо, що пари демонструють на фото багато непростих па. Наші танцюристи вже мають достатній рівень для того, щоб виступати перед глядачами», - розповіла начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка. 

На світлинах – сім пар. П’ять пар – учасників АТО та дві – волонтерів.

Одні пари беруть участь в танцювальних вечорах ще з 2016-го, інші – приєдналися тільки цьогоріч. Фотосесія для проекту «Заради них» тривала понад дві години.

«Учасники позитивні,  відмінно відгукувалися на мої побажання. Зйомка пройшла  легко, невимушено й радісно, - розповів фотограф проекту Ігор Співак. – Для цієї серії потрібно було зняти динамічні танцювальні сюжети. Учасники допомагали один одному. Наприклад, одна пара стоїть, партнер іншої - підсмикує спідницю чи волосся – аби все було в русі». 

«Позувати моментами було важко - коли потрібно було тримати руки наверху. А так фотосесія пройшла на одному подиху», - поділився враженнями учасник Різдвяного балу, АТОвець Юрій Миколюк. 

Виставка – у холі Дніпропетровської ОДА за адресою: пр. Поля, 1. Вхід вільний.

Кожну серію фотопроекту присвячують окремій темі. Світлини вже розповідали про цивільні професії бійців, їхні спортивні захоплення. Військові фотографувалися зі своїми дітьми, батьками, ветеранами Другої світової війни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...