App Store Google Play

У 2018 році у Криничанському районі відремонтували п’ять вулиць

12.12.2018 12:40
У 2018 році у Криничанському районі відремонтували п’ять вулиць

Цьогоріч у Криничанському районі Дніпропетровська ОДА капітально оновила п’ять доріг. Три з них – у райцентрі. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Мешканці кожного міста чи села мають жити в комфортних умовах, наголошує Президент України Петро Порошенко. На Дніпропетровщині про нову якість життя свідчать зведені «з нуля» дитсадки, реконструйовані школи, відремонтовані дороги. Зокрема, за останні три роки оновили майже півтисячі шляхів у межах населених пунктів. На цьому не зупиняємося – плани на майбутнє амбітні», – розказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Такий вид тепер має вулиця Сковороди у Криничках.

У 2018 році у Криничанському районі капітально відремонтували п’ять вулиць. Одна з них – Григорія Сковороди у Криничках.

На ній мешкають до півтисячі людей. Місцеві й не пригадають, скільки дорозі років. Кажуть, з моменту заснування селища.

«Раніше вулиця була зовсім без покриття. Місцями її підсипати шлаком, але то не рятувало ситуацію, – пригадав місцевий мешканець Микола Мороз. – Цьогоріч дорогу закатали в асфальт. Покриття ідеальне. Ми навіть і не сподівалися на таку якісну вулицю». 

 …і транспорту…

Вулиця Сковороди веде до центру селища, де розташовані лікарня, дитсадки, школа, ринок, управління соцзахисту.

«Люди власним коштом замінили водогін, натомість попрохали відремонтувати  дорогу. Оновили вулицю обласним коштом. Наразі вона зроблена капітально. Люди не вірять, що таке можливо. Вдячні обласному керівництву», – зазначив Криничанський селищний голова Ігор Лісовий. 

 Тепер не комфортно пересуватися і тваринам…

Цьогоріч, окрім вулиці Сковороди, у Криничках оновили вулиці Відпочинку і Спортивну, а також Центральну – у Затишному та Кошового – у Божедарівці.

Загалом у 2018-му у Дніпропетровській області відремонтували 130 доріг всередині населених пунктів.

На кожну дорогу підрядники дають п’ятирічну гарантію. Дефекти ліквідовуватимуть власним коштом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...