App Store Google Play

100 книжок для маленьких пацієнтів: у Дніпрі відбудеться благодійна акція

12.12.2018 17:20
100 книжок для маленьких пацієнтів: у Дніпрі відбудеться благодійна акція

У Дніпрі до Дня Святого Миколая в гематологічному відділені проведуть благодійну акцію - «100 нових книжок для маленьких пацієнтів». Про це під час прес-конференції в ІА "Інформатор" повідомили організатори проекту, інформує Дніпроград.

Коли діти знаходяться місяцями в лікарні, на допомогу приходять іграшки і книжки. Завдяки їм діти на деякий час забувають про свою хворобу і поринають в світ пригод і фантазій.

"У батьків зараз стоїть першочергова задача - купити ліки діткам, аби вони могли жити. І на жаль ані на іграшки, ані на книжки грошей немає, - зазначила керівник Біржи благодійності "ДоброДій" Дарина Шевченко, - В свою чергу діти хочуть розвиватися, читати, вивчати і пізнавати щось нове. Тому нам прийшла така ідея - відкрити в гематологічному відділенні буккросинг".

Також вона додала, що принести книгу може кожен бажаючий, але важливою умовою являється "новизна" книги (тобто вона повинна бути нещодавно придбаною, щоб накопичені пил та мікроби не зашкодили дітям). 

Відкриття читальної зони відбудеться 18 грудня. З нагоди цієї події в ній виступить дитяча письменниця Аліна Штефан.

"Важливо, щоб про читання і книги можна було б розмовляти не тільки в школах і якихось книжкових фестивалях, а й безпосередньо в лікарні. І мені здається, що це як раз те, чого не вистачає дітям", - розповіла авторка.

Долучитися до акції і принести книжки можна за наступною адресою: Троїцька площа, 3 - "Арт-центр квартира". Також усі бажаючі можуть зайти на сайт Біржі благодійності "ДоброДій" і підтримати проект буккросінгу матеріально. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...