App Store Google Play

Народний депутат із Січеславщини зареєстрував законопроект проти продажу землі

11.12.2018 11:00
Народний депутат із Січеславщини зареєстрував законопроект проти продажу землі

На офіційному порталі Верховної Ради України з'явився законопроект щодо заборони відчуження сільськогосподарських земель. Його співавтором виступив народний депутат із Січеславщини Валентин Дідич, передає Дніпроград.

Проект передбачає продовження вже існуючого Закону про обіг земель сільськогосподарського призначення. Його співавтори пропонують внести зміни у пункти 14 та 15 розділу Х «Перехідні положення» та подовжити Закон про заборону продажу землі ще на один рік.

Як зазначається у пояснювальній записці від 4 грудня 2018 року, політичні спекуляції про зняття мораторію створюють напругу у суспільстві та не сприяють довірі громадянського суспільства до реформ, які реалізовуються у державі. Також її співавтори наголошують, що в умовах військового стану та економічної кризи скасування цього мораторію вплине на втрату державою її найціннішого ресурсу – української сільськогосподарської землі.

Крім того, у записці додають: перед запровадженням в Україні обігу земель сільськогосподарського призначення спершу необхідно напрацювати та прийняти законодавчу базу щодо формування розвинутої мережі фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації.

"Це дозволить створити робочі місця у сільській місцевості, забезпечити розвиток територіальних громад та сільської інфраструктури", - прокоментували співавтори законопроекту.

Реалізація проекту акта не потребуватиме додаткових видатків з Державного та місцевих бюджетів.

Зазначимо, що на офіційному порталі Верховної Ради України зареєстрували ще два законопроекти проти продажу сільськогосподарської землі. 

Раніше повідомлялося, що Дніпропетровська область - у лідерах з оформлення емфітевзису.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...