App Store Google Play

На «Правобережне» сміттєзвалище міськрада Дніпра докинула 138 мільйонів

11.12.2018 10:40
На «Правобережне» сміттєзвалище міськрада Дніпра докинула 138 мільйонів

КП «Еко Дніпро» Дніпровської міської ради 6 грудня за результатами тендеру замовило ТОВ «Дніпроековтор» будівництво сміттєзвалища на околиці Дніпра за 138,05 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2020 року збудують І пусковий комплекс ІІ черги «Комплексу раціонального використання та зберігання побутових відходів «Правобережний» на території Новоолександрівської сільради Дніпровського району. Йдеться про сміттєсортувальний комплекс, будівлю переробки ПЕТ-пляшок, адміністративно-побутовий корпус, очисні споруди, мережі, майстерні, склад, гараж, побутівки, котельню, під’їзну дорогу тощо.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, по 5,57 млн грн.заплатять за дві сортувальні лінії МСЛ1-50 продуктивністю 15 т/год. із магнітним сепаратором, поперечним транспортером з-під барабана і поздовжнім транспортером до пресу.

Виробником ліній МСЛ1/50 є львівське ТОВ «Хаммель Україна» Василя Кушинського і швейцарської «Асторія Капітал Груп Гмбх» («Astoria Capital Group Gmbh»). У лютому воно продало Луцьку таку лінію в складі бункера, двох конвеєрів, двох транспортерів, сортувальної кабіни, магнітного сепаратора за 5,89 млн грн. із ПДВ. Без податку це становило б 4,91 млн грн., що на 13% дешевше за ціну «Дніпроековтору» для Дніпра.

Модульна будівля сміттєсортувального комплексу 48х24 м, із двома навісами 12х24 м і 6х24 м, висотою 7,5 м коштує 5,50 млн грн. Ще 3,50 млн грн. відведено на лінію мийки і подрібнення полімерних відходів (ПЕТФ-пляшки) продуктивністю від 250 кг/год.

Три сміттєвози КО-449-33 із боковим завантаження обійдуться кожен у 2,00 млн грн., тоді як на відкритих джерелах їх можна знайти у продажу дорожче – по 2,30 млн грн.

Ціни піску, щебеню, розчину, асфальтобетону, бетону та вікон відповідають ринку.

На заробітну плату піде 4,62 млн грн., тобто 3% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 2% – 2,13 млн грн. Ціна угоди на 2% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 140,16 млн грн. Закупівлю провели з другої спроби, бо перші торги довелося відмінити, оскільки на них прийшов тільки «Дніпроековтор» із трохи вищою ціною 140,16 млн грн.

Єдиним конкурентом було дніпровське ТОВ «Ендіміон» Ігоря Сіманєнка з Кам’янського. Торік засновником суперника був Антон Моісеєнко з Дніпра, який тоді ж володів ТОВ «Главстройпроет», яке нині під назвою «МТЦ «Євротех» належить Андрію Тяжкоробу.

Переможець «Дніпроековтор» через ТОВ «Укрекобуд-М» належить Івану Гергележиу і Микиті Завгородному, директором є Віктор Шувалов. Торік він без конкуренції отримав два невеликі підряди на розбудову «Правобережного» сміттєзвалища на 2,70 млн грн., а цьогоріч виграв відкриті торги щодо ІV пускового комплексу І черги за 73,02 млн грн.

Наші Гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...