App Store Google Play

Відомий політаналітик Матвій Ганапольський презентував у Дніпрі свою книгу

10.12.2018 10:20
Відомий політаналітик Матвій Ганапольський презентував у Дніпрі свою книгу

8 грудня у Дніпрі відбулась презентація книги "Смайлики: веселі історії" українського політаналітика та ведучого програми "Ехо України" Матвія Ганапольського. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на 49000.com.ua.

Як зауважив автор, останній раз у Дніпрі він був 55 років тому.

"Справа в тому, що мій батько корінням звідси. Я згадую, як ми гостювали, приватний будинок і вулицю. Нас проводжають, я маленький, мені 8-9 років. І другий спогад про ваше місто: ось поруч із цією вулицею йде трамвай. Трамвай зупинився, і ми побігли - я впав. А був у сандалях і шортах, поранив коліно. І від цього у мене залишився шрам. Тепер я пам'ятаю про ваше місто все життя", - зазначив Матвій Ганапольський.

"Смайлики: веселі історії" - одна з сімох книг автора. Це короткі сатиричні розповіді з "власного досвіду". За словами автора, в літературі він людина "з юмором", на відміну від ефірного образу, де змушений бути строгим з гостями-парламентарями.

На заході Матвій Ганапольський читав дніпрянам свої розповіді, а також дискутував із залом на політичні теми.

"Все залежить від нас з вами - треба вибирати правильних людей. Якщо ви вибираєте кандидата, то потім не маєте права говорити, «ну от, у нас завжди так» ... «Завжди так», якщо ви не подумали. Ви громадяни - у вас є право голосу. Не допустіть вибори «для різноманітності» під час парламентських і президентських виборів в Україні", - додав автор.

Також на презентації обговорювали теми українських медіа, агресії Російської Федерації, затриманих моряків. Після - усі присутні мали змогу придбати книгу та отримати автограф.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбулася зустріч молодої київської письменниці Роксолани Сьомої із читачами та презентація її нового роману «Світи суміжні».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...