App Store Google Play

У Дніпрі відбудеться донорська акція до Дня Святого Миколая

10.12.2018 18:30
У Дніпрі відбудеться донорська акція до Дня Святого Миколая

Наступного тижня, з 17 по 19 грудня, у Дніпрі відбудеться донорська акція «Найкращий подарунок - життя» до Дня Святого Миколая у підтримку маленьких громадян міста та області. Про це повідомляє Дніпроград зі слів організаторів.

За словами координатору Дніпровського представництва Асоціації молодих донорів України Максима Карамушки, метою акції є допомога дітям, які знаходяться у медичному центрі ім. професора Руднєва. Там знаходяться на лікуванні діти у відділі хірургії, реанімації новонароджених, патології новонароджених, відділ недоношених, а також відділ педіатрії. Щоденно у закладі переливають велику кількість крові, вона завжди там необхідна. Координатор зазначив, що свято буде не тільки для дітей, а й для донорів, оскільки вони отримають доволі приємні бонуси.

Так, учасники акції зможуть протягом всього січня займатися безкоштовно у Спортивному клубі Легенда, отримати знижки на навчання у навчальному центрі Автошкола та у закладі X-room.

Виконавчий директор Асоціації молодих донорів України Вікторія Іванова нагадала, що донорам важливо не мати ніяких захворювань, гепатитів, ВІЧ, хронічних захворювань та інше. Для підготовки до здачі крові важливо утриматися за дві доби від вживання алкоголю, за добу – не вживати жирне, жарене, яйця та молочні продукти, а вранці у день заходу обов’язково потрібно поснідати.

Небайдужі громадяни, які не зможуть виступати у якості донорів, також можуть взяти участь в акції, а саме принести подарунки дітям – книги, іграшки, засоби особистої гігієни та інше.

Захід відбудеться на обласній станції переливання крові, що за адресою Богдана Хмельницького, 17. Також організатори зазначили, що учасникам бажано зареєструватися на подію на сайті у розділі подій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...