App Store Google Play

Будівлю, де розміщені дві дніпровські редакції, придбали люди з оточення Корбана та Філатова

10.12.2018 09:00
Будівлю, де розміщені дві дніпровські редакції, придбали люди з оточення Корбана та Філатова

Нещодавно з аукціону було продано будівлю на вулиці Старокозацькій, 40-б, де наразі розміщені два інформаційні центри міста "Відкритий" та "Мост-Дніпро". За результатами торгів новими власниками стали особи з оточення нинішнього міського голови Бориса Філатова та його партнера Геннадія Корбана. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на газету "Лица".

Будівлю продали 4 грудня 2018 року за 28,3 мільйона гривень при початковій ціні у 56,7 мільйона. Новим власником стало ТОВ "Центральний універсальний магазин Дніпро". 

Згідно із державним реєстром, дана юридична особа зареєстрована за адресою вул. Дмитра Яворницького, 52. Як зазначають в газеті "Лица" за цією адресою також розміщена юридична особа "Центральний універмаг", представники якого позивалися проти видання, а інтереси зазначеної компанії представляв нинішній міський голова Борис Філатов.

ТОВ "Центральний універсальний магазин Дніпро" було зареєстровано близько року тому. Частина компанії належить "ДЖІ ДІТІ СІСТЕМС ІНК." з Вірджинських островів, а частина - ТОВ "ФСК-Консалтинг", яке зареєстровано у Дніпрі на вулиці Січеславській Набережній, 53.  За цією ж адресою зареєстровано "Благодійний фонд Бориса Філатова".

Директор ТОВ "ЦУМ" - Колесник Ніна Олександрівна. У той же час, з відомостей аналітичної платформи YouControl, можна зробити висновок, що вона стала директором буквально напередодні аукціону, а раніше компанією керували партнери Геннадія Корбана Яніна Сергіївна Жбанова, після - Володимир Сергійович Ясько.

Яніна Жбанова раніше очолювала "ЦУМ" Корбана-Філатова. Свого часу, нинішній міський голова працював в ПП "Славутич Лізинг", директор і власник якого - Володимир Сергійович Ясько. Останній є також директором ТОВ "Готельний комплекс - готель Асторія".

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...