App Store Google Play

Україна завтра: в Дніпрі експерти обговорили що може чекати українців у майбутньому

8 Грудень 09:45
Україна завтра: в Дніпрі експерти обговорили що може чекати українців у майбутньому

Вчора, 7 грудня, у інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir зібралися провідні експерти аби публічно обговорити перспективи України та українців у майбутньому. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Як зазначають учасники дискусії, сьогодні Україна має хороший людський потенціал та колосальні перспективи розвитку, але водночас ми втрачаємо наші можливості через неефективне управління державою і відсутність сформованого та затвердженого спільного погляду на наше майбутнє.

Філософ Сергій Дацюк зауважує, що для того аби думати про майбутнє, українцям необхідно створити власну унікальність, на якій буде базуватися все інше.

"Що у нас є, чого немає в інших? Наша мова потужніша за інші? Чи є наша культура настільки унікальною аби боротися з іншими? Нам необхідно спочатку зрозуміти, хто ми і що нам треба, після чого створити власну потужну унікальність, яка об'єднає нас і змусить боротися за майбутнє, опираючись на це", - зазначив Сергій Дацюк.

У свою чергу, громадський діяч Роман Сердюк додав, що як приклад можна брати шлях європейських країн і базувати наш подальший розвиток саме на європейських цінностях.

"Наші погляди мають бути унікальними, але вони не повинні йти всупереч європейському світогляду. Нам варто йти саме в такому напрямку", - сказав Сердюк.

Експерти наголошують, що українцям необхідно вирішити, задля чого і як нам всім жити разом в країні. За їхніми словами ніхто зсередини чи ззовні не має права нав’язувати українцям свої правила. Нам треба домовитись між собою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...