App Store Google Play

У Дніпрі відбувся благодійний ярмарок на підтримку маленької місцевої жительки

8 Грудень 21:00
У Дніпрі відбувся благодійний ярмарок на підтримку маленької місцевої жительки

Сьогодні, восьмого грудня, у Дніпрі відбувся благодійний ярмарок, усі кошти з якого підуть на лікування маленької місцевої жительки Маргарити Попруги. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – приміщення Mediaprostir.

За словами організаторки заходу Олександри Корнієнко, маленька Маргарита напередодні перенесла тяжку операцію з поганими наслідками, на даний момент їй необхідна реабілітація. Зараз дівчинка знаходиться у Туреччині та готується до операції, яку проведуть через два дні. За цей час необхідно зібрати ще 200 тисяч гривень.

Сама операція коштує 37 тисяч доларів, з літа поточного року волонтерами та небайдужими громадянами була проведена велика робота, щоб зібрати гроші на операцію.

Протягом цих двох днів волонтери намагаються працювати по максимуму. Вони проводять паралельно даному заходу ще інші ярмарки та благодійні дискотеки у школах.

На території ярмарку були задіяні три зони відпочинку: дитяча зона, де малеча брала участь у різноманітних конкурсах, майстер-класах та дискотеках.

Lounge Zone – де батьки могли відпочити за чашкою гарячої кави, а також Gift Zone – де кожен бажаючий мав змогу обрати подарунок до Нового Року близьким та собі.

Нагадаємо, що відвідувачі Дніпровського Музею АТО за місяць пожертвували понад 9 тисяч грн для поранених воїнів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...