App Store Google Play

Четверокласник побив двох дівчат за невірно написане прізвище

07.12.2018 10:40
Четверокласник побив двох дівчат за невірно написане прізвище

У школі на Дніпропетровщині побилися діти. Конфлікт виник між хлопчиком і двома дівчатками-сестричками, йдеться в сюжеті ТСН.

Постраждалі кажуть, що все сталося, коли вчителька вийшла з класу та залишила за головну старшу з дівчат – Мілу. Четверокласниця записувала тих, хто бешкетував, і припустилася помилки в прізвищі однокласника. Той начебто вивернув одній з сестер руку, а другу вдарив кулаком в груди так,  що вона відлетіла і вдарилася об дошку.

"Коли дівчата прийшли додому після уроків, я побачила гематому у старшої. Молодша себе дуже погано почувала. Я одразу викликала швидку та поліцію", - розповіла мама Ксенія Холодницька.

Медики діагностували вивих, забої груднини та струс головного мозку.

У школі хоч і визнають, що між дітьми виник конфлікт, проте переконують, що до бійки не дійшло. 

Звідки взялися такі серйозні ушкодження - мати однокласника не уявляє. Вона не заперечує, що діти посперечалися, але ж наступного дня її син вибачився.

"Видер аркуш, ніякого вивиху руки він їй не робив. Просто як дитина забрав у неї аркуш із руки. Не бив ні Мілу, ні Віку – це просто наклеп, я не розумію, для чого", - каже Наталя Андріяш. Вона переконує, що її син спокійний, але сестри наполягають, що це не так.

"Він матюкається дуже сильно, б’є, ображає", - кажуть вони.

У школі після конфлікту між дітьми створили комісію та опитали всіх учнів. 

"Вона протягнула руку - і там така, як заусенка, була – нігтем зачепив. Віта вискочила з-за своєї парти і почала захищати свою Мілу. Він відштовхнув її, каже: відійди. Вона знову до нього лізе – він теж її відштовхнув. Це так діти розказують", - каже класний керівник Валентина Мадай.

У школі звертають увагу, що ця сутичка сталася на першому уроці, тож як діти з серйозними ушкодженнями досиділи до середини дня – незрозуміло. До медсестри ніхто не звертався.

На думку директорки, це радше конфлікт між дорослими, адже наступного дня діти вже нормально спілкувалися.

"Я думаю, це конфлікт між батьками, а діти втягнуті в цей конфлікт", - вважає Анжеліна Миргородська.

Наразі розслідування у школі завершене, закрита справа і в дитячій кімнаті поліції. Втім, батьки дівчаток з цим не згодні. Вони кажуть, що бояться за здоров’я своїх доньок і звернулися тепер уже до прокуратури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...