App Store Google Play

Колишній однопартієць Філатова вказав йому його місце

6 Грудень 17:00
Колишній однопартієць Філатова вказав йому його місце

Народний депутат Віталій Купрій прокоментував вихід міського голови Дніпра Бориса Філатова з партії «УКРОП», яка висунула його на посаду у 2015 році. В своїй пафосній заяві Філатов облив брудом партію, завдяки якій він посів крісло мера, а також звинуватив зокрема Віталія Купрія у цькуванні.

В своєму дописі на сторінці у Фейсбук нардеп нагадав Філатову, що на відміну від нього вийшов з партії не через внутрішні чвари, а через бажання самостійно реалізовувати ті обіцянки, які давав своїм виборцям. При цьому, політик наголосив, що на відміну від Філатова не мовчав, коли бачив несправедливість і зраду ідеалів Майдану.

«Я не мовчав, коли ти взяв у своє оточення регіоналку Єпіфанцеву. Не мовчав, коли ти доручив Жекі Тарану, після 13-річної відсидки у в`язниці, займатись брудними справами. Серійний убивця, який відрізав голови людям лопатою, душив шкіряними пасками та видавлював очі пальцями. Так-так, ти знав, що цей покидьок здійснив два замахи на моє, тоді ще твого товариша, життя. А потім керував кривавим розгоном Євромайдану в Дніпрі в січні 2014 року. Тоді ти сказав, що це «геополітік», - нагадав Філатову Купрій.

Він також згадав про суддю-зрадника Віталія Чорнобука, якого міський голова Дніпра зробив своїм радником; про скандальне призначення керівником «Муніципальної гвардії» (нині «Муніципальна Варта») одіозного командира Дніпровського Беркуту Ткаченка, який знущався над мирними активістами під час Революції Гідності; про те, як Філатов допомагав Вілкулу святкувати 9 травня; про підтримку кандидата від Блоку Петра Порошенка замість висунутого «УКРОПОМ» кандидата на проміжних виборах по 27 округу в обмін на політичні преференції та інше.

«Я не мовчав і не мовчу, як ти нахабно розкрадаєш міський бюджет на мільярди гривень. І ти знаєш, що по моїм заявам у НАБУ на тебе є купа справ. Не дарма ти злякався, коли за тобою нещодавно виставили стеження.

Твоє місце далеко на звалищі історії в колонії суворого режиму. Нічого, ще прийде наш час і ми розберемось зі всіма негідниками, які зрадили ідеали Майдану!», - пообіцяв Віталій Купрій.

Нагадаємо, що кандидат у президенти від «УКРОПу» Олександр Шевченко заявив, що  Філатов вже давно вичерпав себе як партієць і виключення його з лав партії було лише справою часу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...