App Store Google Play

Подарунок до Дня Святого Миколая: молодь Дніпра закликають здати кров для лікування дітей

03.12.2018 16:40
Подарунок до Дня Святого Миколая: молодь Дніпра закликають здати кров для лікування дітей

З 17 по 19 грудня дніпрян закликають взяти активну участь у донорській акції до Дня Святого Миколая. Деталі повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів акції.

Як зазначається, Всеукраїнську акцію організовує Асоціація молодих донорів України. Мета – збір крові для дітей, які лікуються в Дніпропетровському центрі матері та дитини імені професора Руднєва.

«Тема донорства є актуальною, адже постійно діти потребують переливання. Тож всі, хто не мають протипоказань, можуть взяти участь в акції та допомогти дітям. Також ті, чий стан здоров’я не дозволяє здати кров, можуть принести подарунки та підтримати маленьких пацієнтів», - пояснив координатор Дніпровського представництва Асоціації молодих донорів України Максим Карамушка.

Серед переліку необхідних для дітей речей знаходяться: підгузки, суміші для харчування, іграшки. Крім того, в лікарнях знаходиться покинута батьками малеча, тож їм не буде зайвим одяг, ліки чи додаткові кошти для покращення здоров’я.

Важливо, що акція передбачатиме інтерактивні заходи, подарунки та сертифікати, аби заохотити донорів до постійної допомоги дітям.  

Здати кров дітям спеціально до Дня Святого Миколая  протягом трьох днів можна на базі Дніпропетровській обласній станції переливання крові. Графік роботи з 17 по 19 грудня: в понеділок з 08:00 до 12:00, у вівторок та середу – з 08:00 до 13:00. Всі бажаючі можуть стати донорами в будь-який інший зручний для них день.

«Звісно, існує кластер людей, які є постійними донорами. Однак серед них, на жаль, дуже мало молоді. Тож ми прагнемо, аби молоді люди також відчували соціальну відповідальність. Важливо, щоб ця ініціатива стала постійною», - наголосив лідер руху Workout Денис Мінін.

Раніше повідомлялося, що у 2018 році донори Дніпропетровщини допомогли врятувати життя майже 10 тисяч людей. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...